Takovouhle kritiku Česká televize ještě nezažila. Dalibor Janda řekl od plic národu, co se tam děje

Praha - Hudebník a zpěvák Dalibor Janda je silně nespokojený s poměry v České televizi. Lidem proto narovinu řekl, co se v ní odehrává.

Přidejte svůj názor 181 komentářů

Česká televize

Česká televize se potýká s jednou kritikou za druhou. Dalším z umělců, kteří se do ní strefují, je populární zpěvák Dalibor Janda, který má za sebou tisíce koncertů. 

Nezřídka se proto v minulosti v televizi objevoval. Teď ale tvrdí, že se Česká televize o nic nezajímá a českou tvorbu úplně vyškrtla.

"Ještě v devadesátých letech byly v televizi dvakrát týdně zábavné pořady, kde se mohlo zpívat. Dnes tam není nic, a Česká televize? Vůbec, neexistuje, že by tam někoho zajímala původní česká tvorba,“ postěžoval si na televizi Barrandov Dalibor Janda.

Podle něj v televizi panuje otřesná atmosféra a vztahy, které jsou přinejmenším podivné, ne-li neprofesionální. "Jsou tam závistivé, podivné vztahy," uvedl.

"Takové, kde v podstatě jeden do televize může, druhý tam nemůže, jeden tam může jenom trochu, druhý tam může furt, a takto to tam funguje pořád,“ postěžoval si Janda.

Vstupte do diskuze (181)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Známý dabér a herec se naštval: Politici zapomínají, že jsou našimi…

22.07.2018 22:06 Aktualizováno Praha - Herec, dabér a bojovník za práva gayů a leseb Jiří Hromada se v rozhovoru pro Český rozhlas…

Na Kokořínsku hořel další les, hasiči povolali bambivak

22.07.2018 21:11 Aktualizováno Mělník - Hasiči zasahovali u dalšího lesního požáru na Kokořínsku. U obce Jestřebice hořel les na…

Sazka nevyplatila lidem výhry z losování Sportky

22.07.2018 20:33 Praha - Sazka nevyplatila 11 lidem výhry z losování Sportky, které se konalo v pátek 13. července.…

Města v Česku se vylidňují, lidé odcházejí do satelitů

22.07.2018 12:09 Praha - Úbytek obyvatel se netýká pouze venkova. Se stagnací či poklesem počtu občanů se potýká i…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama