Útok nožem v teplické nemocnici: Muž pobodal spolupacienty

Teplice - Kriminalisté vyšetřují vážný incident v nemocnici v Teplicích. Hospitalizovaný muž pobodal další pacienty, policie se však k případu zatím nechce podrobněji vyjadřovat.

Přidejte svůj názor 32 komentářů

Zdravotnictví

Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že se událost stala na začátku víkendu. "Prověřujeme napadení mezi pacienty v teplické nemocnici," řekl.

"Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, který byl spáchán vůči dvěma osobám," dodal později Vítek.

Otec jednoho z pacientů řekl Novinkám.cz, že hospitalizovaný muž zaútočil na dalšího, se kterým byl na pokoji, a bodnul ho do krku. Když se další muž pokusil útočníka zpacifikovat, zranil ho také.

Teplická nemocnice spadá pod společnost Krajská zdravotní. Její mluvčí Ivo Chrástecký řekl, že incidentu na neurologickém oddělení nebylo možné předejít. "Pacient nejevil žádné známky agresivity. K incidentu došlo náhle a události nešlo zabránit. Vzhledem k tomu, že událost vyšetřuje policie, nemůžeme se k ní nyní více vyjádřit," doplnil Chrástecký.

Vstupte do diskuze (32)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Soud snížil Tomáši Březinovi trest v kauze lihové mafie, zastala se ho i…

19.06.2018 15:34 Aktualizováno Brno - Nejvyšší soud (NS) dnes snížil Tomáši Březinovi trest ze šesti let na 3,5 roku vězení. Jako…

Policie zasahuje na pražském magistrátu, politici jdou k výslechu

19.06.2018 15:06 Aktualizováno Praha - Na pražském magistrátu zasahují policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu …

Vražda v Doubici: Kamarádka oběti s obžalovaným žila. Šlo jí o peníze,…

19.06.2018 13:38 Ústí nad Labem - Krajský soud v Ústí nad Labem druhým dnem projednává případ loňské vraždy 14leté…

Nemůžete si dovolit advokáta? Od července se rozšíří bezplatná právní pomoc

19.06.2018 13:14 Praha - Od července se rozšíří státem hrazená právní pomoc chudým lidem. Nárok na ni vznikne,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama