DSSS bez obalu: Kdo zabil Ivetu Bartošovou? A kdo bude další?

Praha - Sebevražda zpěvačky Ivety Bartošové rozpoutala vášnivé diskuze také mezi politiky a jejich stranami. Dělnická strana sociální spravedlnosti se na svém webu pozastavuje nad otázkou "Kdo zabil Ivetu Bartošovou" a tvrdí, že si za svůj tragický konec může především ona sama.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Iveta Bartošová spáchala 29. dubna 2014 sebevraždu skokem pod vlak. Bylo jí 48 let.

K Ivetě Bartošové nebyl přiznivý osud ani některá bulvární média. Během posledních let se více než o jejím zpěvu psalo o zrušených vystoupeních nebo o sporech mezi jejími partnery. Slavná česká zpěvačka ukončila svůj včera v dopoledních hodinách pod koly vlaku.

Podle vyjádření DSSS však stále není všemu konec. "Lidský život zpěvačky se tím navždy uzavřel, ale mediální štvanice na Ivetu Bartošovou nikoliv, ba právě naopak. Hyeny se stativy, kamerami a fotoaparáty byly na místě sebevražedného činu takřka Bleskem. Musí přece natočit a vyfotit lidské torzo, krev na kolejích apod. Diváci a čtenáři si to přece přejí, tvrdí donekonečna," píše strana.

Dodává, že "Ivetu Bartošovou nezabili novináři, dokonce ani její psychopatické bizarní okolí v podobě mediálních exhibicionistů. Iveta Bartošová se zabila sama. Stejně tak jako mnoho jiných sebevrahů v naší zemi, jejichž počet varovně stoupá. Obdobně počet drogově závislých, alkoholiků, bezdomovců atd."

Dalším adeptem na cestě k sebevraždě podle DSSS je česká společnost. "Její závislost na konzumu a bulváru - pavlačovém pomlouvání a následné likvidaci druhých - je bohužel pravdivá. Zaplňuje tak její bezobsažnou prázdnotu. Žádný cíl, žádná myšlenka, která by stmelila společnost. Život ze dne na den, jemuž jediný „smysl" dává zaplacení úroků nenasytným bankám či v horším případě agresivním exekutorům," poukazuje strana.

"Každý máme ve svém okolí minimálně jednu Ivetu Bartošovou. Nešťastnici Džambulku. A jsme za to i rádi. Pořád na tom nejsme tak špatně, jako je ona: ubohá, zničená, mrtvá. Dokud nepřijede vlak, můžeme vegetovat na kolejišti, jak dlouho chceme. Pro zpestření si pustíme Novu či otevřeme Blesk. Tak kdo bude další na řadě? Potřebujeme pohnojit!" uzavírá Martin Kněžický z DSSS.

Vstupte do diskuze (8)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Škoda při požáru v Ravaku přesáhla 50 milionů korun

18.08.2018 11:13 Příbram - Škoda, kterou způsobil noční požár v areálu společnosti Ravak v Příbrami, přesáhla podle…

Jak probíhala srpnová invaze? Neuvěřitelně hladce, o sovětské armádě neměl…

18.08.2018 09:00 Aktualizováno Po padesáti letech je invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa ze srpna 1968 poslední…

Hasiči uhasili požár haly Ravaku v Příbrami

18.08.2018 08:32 Příbram - Hasiči dnes ráno dohasili požár haly společnosti Ravak v Příbrami, která začala hořet v…

Už seš trapnej. Lepší bude, když budeš jenom zpívat. Klus dál tepe Babiše,…

17.08.2018 22:22 Aktualizováno Praha - Písničkář Tomáš Klus se poslední dobou velmi často vyjadřuje k politice. A jeho fanoušky to…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama