Česká pošta nabízí aplikaci pro sledování přepravované zásilky

Praha - Pomocí aplikace „Česká pošta“ mohou majitelé chytrých telefonů s operačním systémem iOS nebo Android sledovat pohyb své přepravované zásilky. Česká pošta o tom informovala ve čtvrtek.

Přidejte svůj názor

„Pomocí této nové aplikace mohou majitelé chytrých telefonů získat informace o doručení nebo místě vyzvednutí zásilky. Dále také údaje o nejbližší poště a nabízených službách či vyhledat potřebné PSČ,“ uvedla Marta Selicharová, tisková mluvčí České pošty.

Aplikace je podle České pošty vytvořena v české a anglické jazykové mutaci. Ke stažení je zdarma na webových stránkách České pošty či na hlavních webových portálech jednotlivých platforem, tedy na App store a Android marketu.

Funkce „Sledovat zásilku“ umožňuje na základě podacího čísla sledovat jednu anebo více vybraných druhů zásilek přímo v chytrém telefonu. Při jejím sledování podpořeném push notifikací získává adresát nebo odesílatel informace o tom, zda byla zásilka doručena adresátovi, uložena k vyzvednutí na poště anebo např. vrácena podavateli.

Témata:
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kdo vydrží bez peněz? Nejotrlejší jsou učitelé a stavaři

21.07.2018 11:38 Praha - Bez pravidelného příjmu ze zaměstnanců vystačí nejdéle pracovníci ze stavebnictví a učitelé…

Francouzská reprezentace je jen "výběr Afriky"? Kvůli fotbalovému…

20.07.2018 17:14 Aktualizováno Titul fotbalového mistra světa letos vybojovali fotbalisté Francie. Hráti, kterým se na krku…

Říká si Hurikán: Kraj přispěl Jandovi na koncert 200 tisíc z fondu na…

20.07.2018 09:07 Praha - Velký poprask vyvolala zpráva, že hned dva kraje přispěly na jarní koncert zpěváka Dalibora…

Známý filmař se zastal Zemana: Mě osobně uráží, že je můj prezident…

19.07.2018 22:21 Aktualizováno Praha - Režisér a herec Jan Kačer se zastal prezidenta Miloše Zemana. nelíbí se mu prý to, jak se o…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama