Svoboda oddal novomanžele svatby za milion korun

Praha - Vítěze soutěže Svatba století za jeden milion korun oddal v sobotu v poledne pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS). Svatební obřad Jana Lhotky a Lenky Wolajnykové proběhl v zaplněném Primátorském salonku Obecního domu v Praze.

Přidejte svůj názor

371

"Láska v sobě skrývá energii, vášeň, respekt i pochopení. Ať je vám vaše vzájemná láska průvodkyní společným životem," popřál novomanželům Svoboda. Připomněl přitom slova renesančního básníka a autora Božské komedie Dante Alighieriho, podle kterého láska dovede pohnout sluncem i hvězdami.

Nevěsta měla šaty půjčené od návrhářky Blanky Matragi, ženich získal zdarma svatební oblek. Novomanželé se nemuseli starat ani o šperky, snubní prsteny nebo služby vizážistů. Teď je čeká svatební noc v pražském hotelu Kempinski a cesta na safari do Keni.

Soutěž Obecního domu a restaurace Art Nouveau probíhala poslední dva měsíce loňského roku a jejím účastníkům stačilo poslat dvacetikorunovou SMS se správnou odpovědí na dotaz související se Svatebním veletrhem. Ten probíhá v Obecním domě od pátku až do neděle.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kdo vydrží bez peněz? Nejotrlejší jsou učitelé a stavaři

21.07.2018 11:38 Praha - Bez pravidelného příjmu ze zaměstnanců vystačí nejdéle pracovníci ze stavebnictví a učitelé…

Francouzská reprezentace je jen "výběr Afriky"? Kvůli fotbalovému…

20.07.2018 17:14 Aktualizováno Titul fotbalového mistra světa letos vybojovali fotbalisté Francie. Hráti, kterým se na krku…

Říká si Hurikán: Kraj přispěl Jandovi na koncert 200 tisíc z fondu na…

20.07.2018 09:07 Praha - Velký poprask vyvolala zpráva, že hned dva kraje přispěly na jarní koncert zpěváka Dalibora…

Známý filmař se zastal Zemana: Mě osobně uráží, že je můj prezident…

19.07.2018 22:21 Aktualizováno Praha - Režisér a herec Jan Kačer se zastal prezidenta Miloše Zemana. nelíbí se mu prý to, jak se o…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama