Nominujte svého psa do ankety Statečné psí srdce

Praha - Do ankety Statečné psí srdce mohou lidé nominovat psy, kteří zachránili lidský život. Druhý ročník ankety vyhlásily dnes časopis Psí kusy a Magazín Rescue Report. Nominace je možné zasílat do 29. února do 12 hodin.

Přidejte svůj názor

371

Soutěžní kategorie jsou čtyři: Záchranný čin služebních psů, Záchranný čin laiků, Spící srdce (ocenění in memoriam) a Pomáhající srdce - dlouhodobě pomáhající psi. O vítězích jednotlivých kategorií rozhodne odborná porota.

"V době, která je čím dál bohatší na příběhy se špatným koncem, lidské chyby a špatná rozhodnutí, chceme ukázat, že na to pomáhat a zachraňovat lidské životy stačí čtyři tlapy, huňaté tělo a oddané a přátelské srdce," uvedl šéfredaktor časopisu Psí kusy Dušan Stuchlík.

Přihlašovat psy je možné prostřednictvím adresy www.statecnepsisrdce.cz. "Do projektu jsou zapojeni jak odborníci z různých bezpečnostních a záchranářských profesí, tak široká veřejnost," uvádí se na stránkách projektu.

Nominovat psa je přitom snadné - stačí vyplnit jednoduchý formulář. V něm uvedete své jméno, adresu a kontakt a poté krátce shrnete příběh vašeho psa, v němž uvedete, proč by měl vyhrát právě on.

Témata: Zvířata | anketa
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kdo vydrží bez peněz? Nejotrlejší jsou učitelé a stavaři

21.07.2018 11:38 Praha - Bez pravidelného příjmu ze zaměstnanců vystačí nejdéle pracovníci ze stavebnictví a učitelé…

Francouzská reprezentace je jen "výběr Afriky"? Kvůli fotbalovému…

20.07.2018 17:14 Aktualizováno Titul fotbalového mistra světa letos vybojovali fotbalisté Francie. Hráti, kterým se na krku…

Říká si Hurikán: Kraj přispěl Jandovi na koncert 200 tisíc z fondu na…

20.07.2018 09:07 Praha - Velký poprask vyvolala zpráva, že hned dva kraje přispěly na jarní koncert zpěváka Dalibora…

Známý filmař se zastal Zemana: Mě osobně uráží, že je můj prezident…

19.07.2018 22:21 Aktualizováno Praha - Režisér a herec Jan Kačer se zastal prezidenta Miloše Zemana. nelíbí se mu prý to, jak se o…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama