VIDEO: Miloš je zhroucený a oči v sloup. Lebka praskla, mozek odkryla. Hutka zpívá o smrti Zemana, reakce jsou ostré

Praha - Písničkář Jaroslav Hutka se postaral o rozruch svou pístní Miloš a zubatá. V ní se velmi tvrdě naváží do českého prezidenta Miloše Zemana. Píseň, ve které se zpívá o smrti Zemana, vyvolala vlnu kritiky.

Přidejte svůj názor 136 komentářů

Miloš Zeman, prezident ČR a kardinál Dominik Duka

„Pusto a prázdno jde po Česku, lid zalez kamsi do sklepa. Země se změnila v grotesku a z Hradčan už je jen žumpa. Miloš je zhroucený a oči v sloup, z cigaret zvedá se štiplavý čoud, člověku je z toho hanba,“ pěje písničkář ve své písni.

zdroj: YouTube

„Masaryk v hrobě se obrátil, zařval, co je to za chlapa, a na Zubatou se obořil, kde se zase dneska fláká. Miloš je zhroucený a oči v sloup, z cigaret zvedá se štiplavý čoud, Zubatá už na Hrad chvátá,“ pokračuje píseň o české hlavě státu.

„V královských hrobkách to hartusí, opilec a vlastizrádce ovarem, sádlem vše zamastí, Karlovi chce se z něj zvracet, Miloš je zhroucený a oči v sloup, z cigaret zvedá se štiplavý čoud. Kosa teď dopadla prudce,“ dodává Hutka.

Zeman však nebyl jediný, koho Hutka v písní jmenovitě zmínil. „Sprosťák a ožrala, blemci blemt, tlučhuba, vidlák a chvástal, Vždyť to byl náš český prezident, arcibiskup Duka zalkal,“ zpívá s odkazem na českého arcibiskupa Dominika Duku.

„Lebka praskla, mozek odkryla, kladivo, srp, rudá hvězda. Na maják šplouchala tequila, v podvěsku kremelská brázda, Miloš je zhroucený a oči v sloup, z cigaret zvedá se štiplavý čoud, hotovo, konec a basta. Andělé šťastní a radostní, zpívají václavský chorál, zubatá na káře pohřební, dělá po dláždění randál. Miloš je zhroucený a oči v sloup, z cigaret zvedá se štiplavý čoud. Zubatá mává nám nazdar,“ dodává Hutka.

Píseň vyvolala hodně kritické reakce. „Aniž bych se chtěl jakkoliv více zabývat obsahem laciného popěvku, skutečně mě mrzí, když nenávist a zášť proti Dukovi či jiné lidské bytosti zbaví člověka nejen zábran, ale i obyčejné lidské soudnosti do té míry, že svým vystupováním nakonec popře i svou vlastní lidskou důstojnost a integritu,“ komentoval Hutkův hudební počin Dominik Duka.

„Pan Hutka mi nikdy nebyl moc sympatický. “Revoluční” Náměšť mi vždy přišla hrozné patetická. Tohle je velká slabota.....a nedůstojná,“ poznamenal poslanec ČSSD Jan Chvojka.

Negativní reakce vyvolala skladba i na sociálních sítích. „Zemana fakt nemusím, ale Hutka dokázal najít nové dno,“ postěžoval si jeden z diskutujících. „To si tak zřejmě myslíte, jak krásnou píseň jste složil, ale ve skutečnosti akorát klesnete ještě na nižší úroveň než ten, o kterém ta píseň je. I když on teda autor tu úroveň moc vysoko nemá už déle...“ přidal se další.

Vstupte do diskuze (136)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ŽIVĚ: Rusko tepe Česko, lidé Babiše. Pietní akce k srpnu 1968 vrcholí

21.08.2018 21:20 Aktualizováno Praha - Lidé v celém Česku si dnes připomenou výročí 50 let od invaze vojsk Varšavské smlouvy.…

ŽIVĚ: Velkolepý koncert na Václavském náměstí uzavírá připomínku událostí…

21.08.2018 20:43 Aktualizováno Praha - V celé republice se dnes konají výstavy, koncerty, vzpomínková a pietní shromáždění.…

Komunisté protestují proti přepisování dějin, Babiše na pietě vypískali.…

21.08.2018 20:11 Praha - V demonstraci proti premiéru Andreji Babišovi (ANO) a jeho vládnímu hnutí se proměnil…

Sledovali jsme ŽIVĚ: Drž hubu StBáku! Češi na pietě vypískali Babiše a…

21.08.2018 19:30 Aktualizováno Praha - Pietní akt za oběti okupace začal v 11:00 u budovy Českého rozhlasu.Účastnil se ho premiér…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama