Už ze sebe nechceme nechat dělat blázny! Nejsi v tom sám, vzkazují Klusovi další osobnosti

Praha - Na stranu Tomáše Kluse se kvůli bojkotu Andreje Babiše a jeho médií a firem přidala i celá řada herců. Po Ivě Pazderkové se ozvali i Aňa Geislerová či Václav Neužil.

Přidejte svůj názor 54 komentářů

Iva Pazderková

Klus před několika dny vyvolal velkou diskuzi, když prohlásil, že už nebude poskytovat rozhovory médiím patřícím do mediální skupiny MAFRA a že nebude hrát na akcích sponzorovaných Babišovými firmami. A brzy se k němu přidali i další umělci.

Jednou z těch, která Kluse podpořila, je herečka Aňa Geislerová. „Tak rada bych zrušila nějakej koncert! Ale nějak nikde nehraju… Ale jsem s váma! Děkuju #stopmafra #stopagrofert #stopandy,“ podpořila Klusův bojkot na sociálních sítích.

„Jen tak dál. Též odmítám rozhovory do Babišových médií a nehraji v internetových seriálech, jejichž výroba je závislá na jeho penězích. Několik chyb jsem udělal též. Už nechci a nebudu chybovat,“ zastal se Kluse divadelní, filmový a televizní herec Václav Neužil, který se proslavil například díky seriálům Svět pod hlavou nebo Dabing Street.

V minulých dnech se ke Klusovi přidali i zpěváci Matěj Ruppert či Jiří Macháček. „Máš pravdu, nejde to dohromady – stydět se za člověka a přitom vystupovat v jeho médiích nebo někde, kde si vzali jeho prachy,“ vysvětlil své rozhodnutí přidat se k bojkotu Babiše Macháček. „Nejsi v tom sám a doufám, že nás bude ještě víc!“ dodal Ruppert.

Z herců se pak ke Klusovi připojila i Iva Pazderková. „Já už že sebe nechci nechat dělat blázna. A absolutně netuším, co je bláznivého na tom, vyjádřit svůj politický postoj. Ještě jednou. Jsem občanem České republiky. Je to moje právo a povinnost, pokud chci něco změnit,“ vzkázala kritikům prostřednictvím sociálních sítí herečka.

„Jsem především občanem České republiky. A moji povinností je podílet se aktivně a všemi způsoby na tom, aby ji pro mě vedli lidé, se kterými sdílím stejné hodnoty. Howgh,“ dodala Pazderková.

Vstupte do diskuze (54)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ŽIVĚ: Rusko tepe Česko, lidé Babiše. Pietní akce k srpnu 1968 vrcholí

21.08.2018 21:20 Aktualizováno Praha - Lidé v celém Česku si dnes připomenou výročí 50 let od invaze vojsk Varšavské smlouvy.…

ŽIVĚ: Velkolepý koncert na Václavském náměstí uzavírá připomínku událostí…

21.08.2018 20:43 Aktualizováno Praha - V celé republice se dnes konají výstavy, koncerty, vzpomínková a pietní shromáždění.…

Komunisté protestují proti přepisování dějin, Babiše na pietě vypískali.…

21.08.2018 20:11 Praha - V demonstraci proti premiéru Andreji Babišovi (ANO) a jeho vládnímu hnutí se proměnil…

Sledovali jsme ŽIVĚ: Drž hubu StBáku! Češi na pietě vypískali Babiše a…

21.08.2018 19:30 Aktualizováno Praha - Pietní akt za oběti okupace začal v 11:00 u budovy Českého rozhlasu.Účastnil se ho premiér…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama