Babiš má dalšího známého nepřítele? Bývalý hokejista od plic řekl, co si o něm myslí

Praha – Do politiky stále častěji mluví nejen umělci, ale i politici. Například bývalý hokejový útočník Jakub Koreis se na twitteru hodně kousavě vyjadřuje o nové vládě a českém premiérovi Andreji Babišovi.

Přidejte svůj názor 27 komentářů

Andrej Babiš, 4. celostátní sněm hnutí ANO

Jakub Korejs hrál několik let hrál ve Spartě, nastupoval i za Kometu Brno či Plzeň. A nějakou dobu strávil i v zahraničním angažmá. Na twitteru se teď ostře vyjadřuje k politické situaci k některým politikům.

Jedním z nich je například bývalý Korejsův sportovní kolega Milan Hnilička. Tento bývalý brankař se do Poslanecké sněmovny probojoval za hnutí ANO, na jaře dokonce se stal vládním zmocněncem pro sport. Jenže Korejse tím rozhodně nenadchl. „Ach, Milane...“ posteskl si Korejs nad fotkou, na níž je Hnilička zachycen společně s Babišem.

Podpořil naopak písničkáře Tomáše Kluse, který se rozhodl bojkotovat Babiše, jeho firmy i média. „Mám ve smlouvě klauzuli, kterou si vyhrazuji právo nehrát tam, kde tečou Šéfovy peníze. Připojuji k tomu nyní i svůj bojkot Mafry a všech bezkrupulózních, konkurenci a životní prostředí likvidujících podniků Velkostatkohnojaře,“ oznámil před několika dny Klus. „Prosím, víc odvážných jako Tomáš Klus,“ přeje si hokejista.

Korejs navíc prozradil, že používá aplikaci „Bez Andreje“, která ukazuje, zda zboží vyrobila některá z firem českého premiéra.

Do premiéra se pak pouští i kvůli některým jeho aktivitám. „Dneska jsem slyšel skvělej vtip. Babiš píše etický kodex vlády . . . To je všechno,“ vysmál se sportovec plánu českého premiéra na zavedení kodexu pro ministry jeho vlády.

Vstupte do diskuze (27)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ŽIVĚ: Rusko tepe Česko, lidé Babiše. Pietní akce k srpnu 1968 vrcholí

21.08.2018 21:20 Aktualizováno Praha - Lidé v celém Česku si dnes připomenou výročí 50 let od invaze vojsk Varšavské smlouvy.…

ŽIVĚ: Velkolepý koncert na Václavském náměstí uzavírá připomínku událostí…

21.08.2018 20:43 Aktualizováno Praha - V celé republice se dnes konají výstavy, koncerty, vzpomínková a pietní shromáždění.…

Komunisté protestují proti přepisování dějin, Babiše na pietě vypískali.…

21.08.2018 20:11 Praha - V demonstraci proti premiéru Andreji Babišovi (ANO) a jeho vládnímu hnutí se proměnil…

Sledovali jsme ŽIVĚ: Drž hubu StBáku! Češi na pietě vypískali Babiše a…

21.08.2018 19:30 Aktualizováno Praha - Pietní akt za oběti okupace začal v 11:00 u budovy Českého rozhlasu.Účastnil se ho premiér…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama