Kajínek má novou práci? Kmenta je zděšený a mluví o byznysu se strachem

V České republice existuje řada firem, které se zabývají mimosoudním vymáháním pohledávek. Jedna na sebe teď ale výrazně upozornila. Její web totiž doprovází tvář i hlas Jiřího Kajínka odsouzeného za vraždu a po letech vězení propuštěného na základě milosti prezidenta Miloše Zemana.

Přidejte svůj názor 6 komentářů

Jiří Kajínek při rozhovoru pro stars24.cz

„Dlužníka s vašimi penězi utéct nenecháme. O útěcích totiž víme úplně vše,“ hřímá Jiří Kajínek hned na úvodní stránce.

Firma o sobě uvádí, že se stará o vymáhání pohledávek věřitelů od dlužníků bez nutnosti absolvovat soudní řízení. „Používáme osvědčené metody řídící se platnou legislativou České republiky. Věřiteli mohou být jak fyzické, tak právnické osoby, které preferují uhrazení svých pohledávek bez delší časové prodlevy a bez nutnosti výkonu administrativních a finančně nákladných činností souvisejících při absolvování soudního řízení v České republice,“ dodává firma.

Tato zpráva neunikla řade „Marketingové využití vraha Kajínka na zastrašování lidí při vymáhání pochybných pohledávek,“ komentoval Kajínkovo angažmá advokát Petr Němec.

A není jediný, kdo je tím znechucený. „Jak prezident zlegalizoval byznys se strachem... #kajinek,“ poznamenal investigativní novinář Jaroslav Kmenta.

„Jiří Kajínek, mimosoudní vymáhání cé zet. Kdybyste si náhodou mysleli, že besedy a podpisy do památníčků byl vrchol…“ přisadil si novinář Jan Moláček.

Vstupte do diskuze (6)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak probíhala srpnová invaze? Neuvěřitelně hladce, o sovětské armádě neměl…

18.08.2018 18:44 Aktualizováno Po padesáti letech je invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa ze srpna 1968 poslední…

Příznivci DSSS v Dubí napadli novináře, zasahují těžkooděnci

18.08.2018 18:22 Aktualizováno Dubí (Teplicko) - Na shromáždění v Dubí se dnes sešlo podle organizátorů 150 až 20 příznivců…

Škoda při požáru v Ravaku přesáhla 50 milionů korun

18.08.2018 17:19 Aktualizováno Příbram - Škoda, kterou způsobil noční požár v areálu společnosti Ravak v Příbrami, přesáhla podle…

Hasiči uhasili požár haly Ravaku v Příbrami

18.08.2018 08:32 Příbram - Hasiči dnes ráno dohasili požár haly společnosti Ravak v Příbrami, která začala hořet v…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama