Známé osobnosti reagují na novou vládu: Vrazi! Hanba! To nemůže vydržet dlouho. Prezident si mne ruce, že je králem

Praha - Vláda hnutí ANO a ČSSD s podporo KSČM získala po dlouhých hodinách důvěru Poslanecké sněmovny. Řada známých osobností ale dala důrazně najevo, že se jí nelíbí, že se k moci opět dostávají komunisté.

Přidejte svůj názor 96 komentářů

Aňa Geislerová v novém českém filmu Polednice

Řada známý osobností dává důrazně najevo, že se jim vláda opírající se o komunisty nelíbí. Například herci Jiří Mádl a Aňa Geislerová sdíleli fotku s počty obětí komunismu v Československu: „248 popraveni, 4495 zemřelo ve vězení, 205486 politicky odsouzených“.

„Tak si to zopakujme. Vrazi,“ nebral si servítky Mádl. „Jen si to zopakujme. Třešinky to nezakrejou! Hanba KSČM!“ přidala se Geislerová.

„Důvěra této vlády se naštěstí neopírá o ruské tanky, ale o hlupáky a otroky. A to nemůže vydržet dlouho. Doufejme a pamatujme si je,“ přidal se na twitteru i režisér Jan Hřebejk.

„12. 7. dostala důvěru vláda bez hodnotových zásad v čele s nedůvěryhodným premiérem, který vše vnímá jako firmu. Rudí pohrobci normalizace se spokojeně usmívají, jak jim to vyšlo. Pan prezident si mne ruce, že je králem. Vítězí drsný pragmatismus nad ideály osobní cti a poctivosti,“ okomentoval novou vládu biskup Václav Malý.

Vstupte do diskuze (96)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hřebejk setřel Zaorálka kvůli spolupráci s komunisty: Chováte se zbaběle,…

16.07.2018 19:06 Aktualizováno Praha – Režisér Jan Hřebejk se nemilosrdně pustil do bývalého ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka …

Ostře sledovaná kauza v Moskvě: Ladislav Špaček se zastal Putina, Rusové…

16.07.2018 17:22 Aktualizováno Praha – Předávání medailí vítězům fotbalového mistrovství světa vyvolalo pořádný rozruch. Podle…

"Tydýt" Pavlásek se naváží do Babiše: Zloději, tuneláři, mafiáni,…

16.07.2018 14:50 Aktualizováno Praha - Lukáš Pavlásek se proslavil jako stand-up komik. Do paměti řady Čechů se ale zapsal…

Soud udělil trest za pašování rohů, většinu obviněných osvobodil

14.07.2018 11:09 Praha - Soud zprostil obžaloby většinu lidí, které žalobci vinili z účasti v gangu obchodujícím s…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama