Co je to za prasárnu? Svět se už skutečně zbláznil, nadává Kraus

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se na úvod své pravidelné show zaměřil na kampaň MeToo, Svět se podle něj zbláznil, když už i v soutěži Miss zakázal promenádu v plavkách. Tu by prý měly nahradit jakési vědomostní testy. A to podle Krause není zrovna nejlepší nápad.

Přidejte svůj názor 16 komentářů

Kraus, Jan

Kraus se na úvod rozpovídal o „řidičákové revoluci“. „Už si nemusíme o řidičák žádat v místě bydliště, když chcete nový nebo ho chcete prodloužit. Teď o něj můžete požádat kdekoliv, kde je radnice. A dokonce vám i dodají fotografii. Já jsem to ani nemohl přečíst, jak jsem měl slzy v očích, protože to považují za začátek něčeho, po čem dlouho volám. A ohromě mě to dojalo,“ přiznal Kraus, který ve svém pořadu opakovaně politiky vyzýval k digitalizaci státní správy.

Trošku jiná revoluce je pak podle něj kampaň MeToo. „Je to hnutí zejména americké, ale hodně se rozšiřuje po celém světě, proti tomu, jak byly ženy zneužívané. Zajímavé je, že jde hlavně o herečky zneužité především producenty. A pak zejména producentem, u kterého pak hrály. Ale to nechme jim, ať si to vyšetří. Mě vždycky někdo říká: je zajímavé, že obviňují hlavně ty bohaté. A já říkám: když obviníš chudého, proč bys to dělal? Co bys z toho měl? Že by ti dal lopatu? Co s tím?“ podivoval se moderátor.

„Ale ono nám to pokračuje a teď jsem se dočetl, že v Americe v Miss USA už nebude promenáda v plavkách. Je to asi nevhodné nebo prasárna, já už nevím. Prostě to už nebude. Půjde hlavně o to, jak uspěje v takovém vědomostním testu, čili jak bude ta Miss osobitá. A já si říkám: proč tam vůbec chodit, když už je jedno, jak vypadá a jde o to, jak je osobitá? Tak ať holky napíšou nějakou písemnou práci a někdo to může vyhodnotit. To se svět skutečně zbláznil A ženská krása je něco, co často nesouvisí s inteligencí, opravdu ne,“ smál se Kraus.

Vstupte do diskuze (16)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Je to úplně jinak, než se říká! Tragická zpráva vyvolala konflikt mezi…

20.06.2018 13:59 Praha - Rodinu Okamurových zasáhla smutná zpráva. Tatínek Hayata, Tomia a Osamu Okamurových, který…

V Egyptě mi všechno vyšlo. Budu vysmátý, chlubil se Kramný. Podle spolku…

20.06.2018 11:18 Praha - V kauze Petra Kramného existuje velké množství nesrovnalostí. Tvrdí to spolek Šalamoun,…

Úřad likviduje lidi bojující proti Babišovi? Aktivisté zuří kvůli pokutě…

20.06.2018 09:11 Praha - Podnikatel, který před loňskými parlamentními volbami prodával oblečení s nápisy…

Definitivně mu hráblo, to je krutý žert a dno. Okamura získal známého muže…

20.06.2018 08:44 Praha - Velký rozruch vyvolala na sociálních sítích zpráva, že předseda Národní rady osob se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama