Soudy se se*ou s Rathem, Babiš krade v přímém přenosu, spustil Koller. A to byl jen začátek

Praha – Zpěvák David Koller patří k těm umělcům, kteří se čas od času vyjadřují k politickým či společenským tématům. Na svých stránkách teď zveřejnil zprávu nejen pro své příznivce, ale i pro všechny, kteří se zajímají o to, co se kolem nich děje.

Přidejte svůj názor 90 komentářů

David Koller

Koller patří k něm, kteří se nebojí kritizovat politiky – a to včetně těch nejvýše postavených. Je například tváří webu 90milionu.cz, který přibližuje zločiny komunismu. Název webu 90 milionů odkazuje na počet obětí, který si komunistické režimy napříč světem vyžádaly.

„V první řadě se chci vyjádřit k posledním společensko-politickým událostem a vyzvat Vás, abyste se nenechali oje*at řečmi lidí, kteří jsou sami na dně obecných morálních hodnot a zoufalé situace řeší jen dalšími lžemi, podvody a bohužel i vraždou nevinných. Každý měsíc se pořádají manifestace v Čechách i na Slovensku. Kdo si není jistý proč, měl by se nějaké zúčastnit. I beze slov hned pochopí, o co vlastně doopravdy jde, a otevře mu to oči. Mějme se rádi i mějme rádi lidi kolem sebe a nevěřme internetu,“ radí lidem.

V novém vyjádření pak konkrétně kritizuje například premiéra v demisi Andreje Babiše. „Řítí se na nás různé volby a různí politikové s úžasnými sliby, až se chce plakat. Kdo na to zas nalítne? Stačilo by, kdyby každý, kdo ukradl více než je zdrávo, šel na chvíli do tepláků. Jak dlouho už se soudy se*ou s Rathem a jak dlouho náš milovaný vůdce a estebajker ze Slovenské země krade a mění lidi na vedoucích místech v přímém přenosu jako by se nechumelilo? Kolik naše vítězné Čechy v boji proti totalitním hajzlům vydrží? To je na nás,“ apeluje na Čechy Koller.

„Bohužel tahle nechutná parta stbáků je vytrvalá. Kolik jim dáme, tolik mají. Být neústupný proti sviním a neprávu je pro mě extrémně důležité. Možná jste si toho všimli. No nebudu tady chytrej a sejdeme se u voleb,“ dodává hudebník.

Vstupte do diskuze (90)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Je to úplně jinak, než se říká! Tragická zpráva vyvolala konflikt mezi…

20.06.2018 13:59 Praha - Rodinu Okamurových zasáhla smutná zpráva. Tatínek Hayata, Tomia a Osamu Okamurových, který…

V Egyptě mi všechno vyšlo. Budu vysmátý, chlubil se Kramný. Podle spolku…

20.06.2018 11:18 Praha - V kauze Petra Kramného existuje velké množství nesrovnalostí. Tvrdí to spolek Šalamoun,…

Úřad likviduje lidi bojující proti Babišovi? Aktivisté zuří kvůli pokutě…

20.06.2018 09:11 Praha - Podnikatel, který před loňskými parlamentními volbami prodával oblečení s nápisy…

Definitivně mu hráblo, to je krutý žert a dno. Okamura získal známého muže…

20.06.2018 08:44 Praha - Velký rozruch vyvolala na sociálních sítích zpráva, že předseda Národní rady osob se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama