Výhrůžky smrtí od Zemanových lidí, nechutné vzkazy manželce. Aktivista, kterému chtěl dát Foldyna jazyk, promluvil

Praha - Aktivista Martin Uhlíř, který se proslavil šarvátkou s místopředsedou ČSSD Jaroslavem Foldynou na akci motorkářské skupiny Noční vlci, prozradil, že jeho žena dostává výhružné zprávy. Důvodem je prý právě jeho aktivismus.

Přidejte svůj názor 96 komentářů

Facebook, sociální sítě

„Další level. A to by mohlo stačit. Má žena dnes dostala výhrůžnou zprávu, poprvé ve svém životě. Kvůli tomu co dělám. Od jiné ženy, alespoň dle FB. Prý by udělala nejlépe, kdyby s "tím svým kreténem odjela někam hodně daleko" a že se má připravit na problémy u sebe práci, protože napíše jejímu zaměstnavateli. Bla bla, bu bu bu,“ postěžoval si Uhlíř.

On sám je na to prý zvyklý. „Už asi 8 let mi chodí podobné zprávy. Jedna výhrůžka smrtí mi přišla i od člověka z blízkého okolí prezidenta Zemana. Dnešní situace je jiná v tom, že ti lidé poprvé píší a vyhrožují někomu z rodiny. Martina to bere sportovně,“ prozradil.

Pro ty, kteří podobné zprávy posílají, má aktivista vzkaz. „Všem těm chudákům vzkazujeme, že se budou muset smířit s tím, že nikam nepojedeme. Protože jsme tady doma, máme zde své přátele a máme to tu rádi,“ dodal na facebooku.

S lidmi s odlišnými postoji prý problém nemá. „Já jejich názory respektuji do té doby, než začnou někomu vyhrožovat. Třeba mé manželce,“ vysvětluje. Navíc prý nejde o nic zvláštního. „Předpokládám, že tohle se děje minimálně desítkám dalších přátel z řad aktivistů, jenom v Praze,“ domnívá se. „Holt atmosféra ve společnosti přituhuje,“ posteskl si Uhlíř.

Poslanec a místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se střetl s aktivistou Martinem Uhlířem na Olšanských hřbitovech při pietní akci nacionalistického ruského uskupení Noční vlci. Politik řek, že mu „chtěl dát jazyk, protože si myslel, že je gay“. Za svoje chování čelil Foldyna kritice nejen ve vlastní straně, ale také napříč politickým spektrem.

Vstupte do diskuze (96)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Je to úplně jinak, než se říká! Tragická zpráva vyvolala konflikt mezi…

20.06.2018 13:59 Praha - Rodinu Okamurových zasáhla smutná zpráva. Tatínek Hayata, Tomia a Osamu Okamurových, který…

V Egyptě mi všechno vyšlo. Budu vysmátý, chlubil se Kramný. Podle spolku…

20.06.2018 11:18 Praha - V kauze Petra Kramného existuje velké množství nesrovnalostí. Tvrdí to spolek Šalamoun,…

Úřad likviduje lidi bojující proti Babišovi? Aktivisté zuří kvůli pokutě…

20.06.2018 09:11 Praha - Podnikatel, který před loňskými parlamentními volbami prodával oblečení s nápisy…

Definitivně mu hráblo, to je krutý žert a dno. Okamura získal známého muže…

20.06.2018 08:44 Praha - Velký rozruch vyvolala na sociálních sítích zpráva, že předseda Národní rady osob se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama