Poslední výzva! Babiši, tohle ne! Aktivisté kvůli vládě s KSČM a SPD svolávají další demonstraci

Praha - Doporučení prezidenta Miloše Zemana, aby šéf ANO Andrej Babiš jednal o vládě s KSČM a SPD vyvolalo mezi lidmi rozruch. Skupina aktivistů AUVA ihned po schůzce v Lánech svolala demonstraci, konat by se měla příští týden.

Přidejte svůj názor 80 komentářů

Demonstrace proti Babišovi

„Poslední výzva! Nechceme vládu Komunistů, StB ani extrémistů!“ vzkazují Babišovi organizátor protestu aktivistická skupina AUVA. „Nebudeme čekat, až nám začnou zase vládnout Komunisti a nenecháme ze sebe udělat národ extrémistů. Teď není na co čekat! Babiši, tohle ne!“ píše se v pozvánce k události na facebooku.

Demonstrace přímo reaguje na schůzku prezidenta Miloše Zemana a premiéra v demisi Andreje Babiše v Lánech, a doporučení, aby hnutí ANO jednalo o vládě s KSČM a hnutím SPD Tomia Okamury. Konat se bude konat 17. dubna od 19:00 na Václavském náměstí. Po několika hodinách od vytvoření události účast ohlásilo asi 1200 lidí, více než 6 tisíc dalších projevilo zájem.

Lidé v diskuzi k události například připomínají, že ještě před několika měsíci Babiš spolupráci s SPD i KSČM vyloučil. „Takže ještě jednou. Ve vládě NEBUDEME s komunisty, ani s Okamurou, a samozřejmě ani s Kalouskem,“ napsal Babiš na facebooku 14. října 2017.

Někteří také poukazují na to, že na rozdíl od pondělí demonstrace proti Babišovi a Zemanovi, by na této akci měli vystoupit i řečníci, aby to neskončilo tím, že účastníci budou jen provolávat nějaká hesla.

Vstupte do diskuze (80)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Drsná hádka kvůli ČT: Kotrba se navezl do jednoho ze zahraničních…

17.07.2018 14:53 Praha - Česká televize je často terčem kritiky. Tentokrát se do jejího fungování a do jednoho z…

Id*ot, kr*tén, d*bil. Bosák z ČT kritizoval při fotbalu Rusko, naštval tím…

17.07.2018 08:28 Praha – Sportovní komentátor České televize Jaromír Bosák při závěrečném ceremoniálu fotbalového…

Rozhovor: Legalizace prostituce v Česku? Je to jen práce, holky jsou…

17.07.2018 08:16 Otázka prostituce v Česku je dlouhodobě jednou z nejkontroverznějších. Každá nová vláda ji řeší…

Hřebejk setřel Zaorálka kvůli spolupráci s komunisty: Chováte se zbaběle,…

16.07.2018 19:06 Aktualizováno Praha – Režisér Jan Hřebejk se nemilosrdně pustil do bývalého ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka …

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama