Mádl opět čeří vody: Zkritizoval Jaromira Soukupa a TV Barrandov. Pak vytáhl něco i na Zemana

Praha - Šéf TV Barrandov Jaromír Soukup se v posledních dnech a týdnech tvrdě naváží do České televize i některých českých filmových tvůrců. A herec a režisér Jiří Mádl se pro změnu pustil do Soukupa. Na sociálních sítích se tak rozproudila pikantní diskuze.

Přidejte svůj názor 297 komentářů

Jiří Mádl

„Prdy Jaromira Soukupa,“ napsal Mádl v reakci na fakt, že soukromá televize odvysílala pořad s Jiřím Kajínkem. Soukup přitom v minulosti v pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa prohlásil: „My nejsme televize, které je ochotna pozvat do studia odsouzeného vraha a dělat z něj celebritu.“ Pak ukázal fotku Kajínka.

Pod jeho příspěvkem se strhla diskuze, ve které lidé Soukupa kritizovali. „Tomu chlapovi nevěřím ani nos mezi očima,“ přiznala jedna z diskutujících.

Našli se ale i tací, kteří se jej zastali. „Je to jeho televize, tak tam prezentuje své názory, horší je to s ČT, ta dává prostor pouze vybrané skupině lidí, takže o nějaké nestrannosti a vyváženosti nemůže být ani řeči!“ poznamenal jeden z diskutujících.

Další uživatel se jménem Marek Sýkora napsal: „Jste sem měl radši hodit ty Soukupovy kauzy o ČT vládcovském triu Dvořák, Fridrich, Maxa, kterým se přece nikdo nemůže koukat pod prsty, že?“ přisadil si jiný. Stejný člověk pak citoval také slova Václava Havla, který údajně slíbil, že „funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, pak bych se chtěl věnovat práci dramatika“.

Mádl ho ale označil za „trolla“. „Jste nám úplně Putin,“ vzkázal mu. Diskutující se ale nenechal odbýt. „Fakt dvojí metr? Co může Havel, nemůže Soukup? Ok, bubu Putin,“ naštval se dotyčný. „Pane Sýkoro, dejte taky prostor ostatním, kteří nejsou placeni za aktivity na mým FB. I když uznávám...srovnávat Havla se Soukupem, vy jste král! Nebo Car, to je jedno. Jedete bomby! Nebo tanky...to je taky jedno!“ usadil ho Mádl.

Vrátil se také ke slovům herce Tomáše Hanáka, který uvedl, že během první přímé prezidentské volby v roce 2013 dostal honorovanou nabídku od týmu Miloše Zemana, aby byl v závěrečné televizní debatě v táboře sympatizantů. „Ten rozhovor je skvělej. Nejen proto, že mám ohledně vábení do tábora podporovatelů Miloše Zemana podobnou zkušenost. Dejchlo na mě to stejný, co jsem cítil pokaždý, když jsem se s panem Hanákem potkal. Je proste skvělej. Ve svářečských brejlích i bez nich,“ dodal Mádl.

Vstupte do diskuze (297)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Známý filmař se zastal Zemana: Mě osobně uráží, že je můj prezident…

19.07.2018 22:21 Aktualizováno Praha - Režisér a herec Jan Kačer se zastal prezidenta Miloše Zemana. nelíbí se mu prý to, jak se o…

Tenistka Karolína Plíšková si v Monaku vzala svého manažera Hrdličku

19.07.2018 19:30 Monako – Česká tenistka Karolína Plíšková (26) se vdala. Při utajeném obřadu v Monaku si vzala…

Kajínek má novou práci? Kmenta je zděšený a mluví o byznysu se strachem

19.07.2018 13:57 V České republice existuje řada firem, které se zabývají mimosoudním vymáháním pohledávek. Jedna na…

Při nehodě v centru Prahy bylo na stavbě v Mikulandské ulici 45 lidí

18.07.2018 16:31 Praha - V době nehody, kdy se v úterý v Mikulandské ulici v Praze zřítila při rekonstrukci dvě…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama