Sv*ně zlodějský, ubožáci! Taxikáři to schytávají od lidí kvůli jejich protestu

Praha - Taxikáři se opět sjeli na pražský Strahov, kde hromadně protestují proti firmě Uber, která funguje prakticky na stejném principu jako taxislužba. Taxikářům jde zejména o to, že řidiči Uberu nemají žádnou licenci.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

protest taxikářů proti Uber (Praha, 9.2.2018)

Sdružení českých taxikářů na svém facebookovém profilu zveřejnilo výzvu všem taxikářům, aby se i v pondělí 12. února opět zapojili do protestní jízdy centrem Prahy. Na Facebooku musí však správci účtu i někteří taxikáři odrážet útoky lidí, kteří si stěžují na extrémně pomalou jízdu taxikářů. Mnoho lidí paradoxně v komentářích píše, že budou jezdit radši přes aplikaci Uber.

"Radši Uber než tyhle zloději taxikářský," napsal jeden ze stěžovatelů v diskuzi. "Když chcete blokovat, tak proč omezujete běžný lid, proč nezablokujete ministerstva, vládní budovu, magistrát??? Na to nemáte koule, ubožáci!" napsal ostrý vzkaz další občan, který není z protestu taxikářů nadšený.

"Děláte ostudu všem slušným taxikářům, kterých je naštěstí většina. Těch pár set, co se akce účastní, asi nemá co dělat, že...," uvedl jeden z taxikářů, jenž se do diskuze zapojil. "Taxikáři, zkuste se nad sebou trochu zamyslet. Ti, které svojí pomalou jízdou zdržíte, vám fakt fandit nebudou. Takovými akcemi si veřejnost opravdu nenakloníte," míní další.

"Zase budou Ubery plné," poznamenal diskutující. "Souhlasím, že v této republice je bordel. Takže ať to jde každý řešit svoje problémy s nefunkčním státem tím, že pude blokovat dopravu ve městě. To je fakt i*iotský nápad. To tady asi bude vypadat jak za války. Problém je, že každý nemá prostředky - hodně aut, traktory a náklaďáky, aby to udělal. Problém je, že vy si berete ostatní občany jako rukojmí a trestáte ty, kteří váš problém nezavinili. Proč nejdete blokovat výjezd před Ministerstvem dopravy? Jak by se líbilo tobě, kdybych já, protože mám pocit, že finančák se mnou nejedná fér, šel zablokovat výjezd z tvé ulice. Asi bys byl nas*aný. Přesně takhle se vy ale chováte. Nakonec si škodíte jen sami sobě, lidi jsou na vás nas*aný čím dál tím víc a ženete je do náruče Uberu a podobných firem. Já sám jsem projezdil taxíkem cca 1500 měsíčně, od dob loňské blokády cesty na letiště už sem si taxíka nezavolal a nezavolám a jezdím zásadně s Uberem. Stejně jako několik mých dalších přátel," napsal jednomu taxikáři nespokojený diskutér, kterému se však dostalo odpovědi.

"To je stále dokola. Ty si myslíš, že nás baví stávkovat, že jsme opravdu všichni de**lní? Je tu někdo schopný férové pochopit, že čekáme 2 roky a 2 roky posloucháme jen sliby? Každý, kdo je zahnaný do kouta, dělá už jen věci, aby se zachránil. A to je náš případ," uvedl jeden z řidičů taxislužby. 

Vstupte do diskuze (5)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Píseň o Zemanově smrti? Hutka se vylíhl z vejce blbosti, krákal a pos*al…

14.08.2018 22:06 Aktualizováno Praha - Před pár dny se o velký rozruch postaral známý písničkář Jaroslav Hutka. V písni „Miloš a…

Mimořádně nevkusné: Spisovatelka se pustila do Lucie Bílé kvůli…

14.08.2018 12:55 Praha – Už za pár dní si Česká republika připomene 50. výročí událostí roku 1968. 21. srpna se bude…

Stropnický si koupil zámek za 12 milionů? Neví nic o životě běžných…

13.08.2018 22:00 Aktualizováno Praha - Bývalý předseda Strany Zelených Matěj Stropnický oznámil, že se i se svým přítelem stěhuje…

Financial Times: Pražské jaro stále tíží Evropu. Česká demokracie je živá,…

13.08.2018 19:04 Londýn - Americký deník Financial Times se ve svém textu věnuje dění v Československu před 50 lety.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama