Koho chce za prezidenta Tomáš Klus? Zpěvák popsal problémy, které mu komplikují volbu

Zpěvák Tomáš Klus v posledních dnech a týdnech hlasitě komentuje politickou situaci i prezidentské volby. Sám ale termín voleb tráví v zahraničí. Na sociálních sítích popsal nejen to, jako problémy měl při hledání místa, kde by odvolil, ale i to, kdo jeho hlas dostane.

Přidejte svůj názor 14 komentářů

Tomáš Klus

Tomáš Klus oslavil Silvestra a Nový rok u moře, destinaci ovšem neprozradil. A protože se u moře zdržel, bude v zahraničí také volit. „Letíme volit. Docela daleko, ale Široko potřebuje pocítit, že se Stínadla bouří. Tady volit není kde, páč nejbližší velvyslanectví je na Kubě. Tam jsme mysleli, že si odskočíme odvolit do Havany,“ vysvětluje na sociálních sítích zpěvák.

Nakonec prý ale Klusovi své rozhodnutí přehodnotili. „Páč spojení odtud tam by trvalo léta. Tak jsme si řekli, že zkusíme New York, mě teda nikdy nějak zvlášť Amerika netáhla, natožpak, když člověk vyplňuje vízový dotazník, dochází mu, že ta Svoboda tam je spíš sošná, než přirozená, ale i přesto jsem při představě zimního Manhattanu pociťoval určité motýlení v břiše. Ale čím víc člověk hledá letenky, tím více se mu jeho cookies staraj o to, aby cena rostla, nakonec vyrostla tak, že jsme propadli lehké beznaději,“ přiznává hudebník.

„A pak, z čista jasna, snad ještě od snídaně pozůstatek..z chuťových pohárků vzedmula se mocná příchuť javorového sirupu. Oh, Canada! Rukavice, čepice a péřovky! Letíme odvolit, páč nevolit si nemůžeme dovolit ani na dovolené, vyvoleným městem budiž Toronto, kde se s Jenůfkou otočíme na podpatku (já bych teda mooooc chtěl vidět Niagarské vodopády, páč jsou jen hoďku od letiště prej a hned zpátky za dvěmi pětinkami našeho  celku,“ napsal s odkazem na své děti.

Prozradil také, kdo se dostal mezi jeho favority. „Volit budu někoho z kvarteta Hilšer, Fisher, Horáček, Drahoš, protože jeden je srdcem, druhej hlavou, třetí pocitem a čtvrtej je mi prostě sympatickej. Rozhodnu se nad oceánem, ať mám nadhled a vás prosím, běžte volit, ať nepřijdeme o hlas,“ vzkázal voličům Klus.

Vstupte do diskuze (14)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Francouzská reprezentace je jen "výběr Afriky"? Kvůli fotbalovému…

20.07.2018 11:41 Titul fotbalového mistra světa letos vybojovali fotbalisté Francie. Hráti, kterým se na krku…

Říká si Hurikán: Kraj přispěl Jandovi na koncert 200 tisíc z fondu na…

20.07.2018 09:07 Praha - Velký poprask vyvolala zpráva, že hned dva kraje přispěly na jarní koncert zpěváka Dalibora…

Známý filmař se zastal Zemana: Mě osobně uráží, že je můj prezident…

19.07.2018 22:21 Aktualizováno Praha - Režisér a herec Jan Kačer se zastal prezidenta Miloše Zemana. nelíbí se mu prý to, jak se o…

Tenistka Karolína Plíšková si v Monaku vzala svého manažera Hrdličku

19.07.2018 19:30 Monako – Česká tenistka Karolína Plíšková (26) se vdala. Při utajeném obřadu v Monaku si vzala…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama