Zachovejte důstojnost a nedělejte kašpara. Na Hrad nemáte vzdělání, napsal muž Horáčkovi. A ten ho důrazně usadil

Praha – V dnešní době je naprosto běžné, že nejen politici hojně využívají sociální sítě, na kterých zveřejňují své názory i všemožná prohlášení. Zároveň tak ale mohou snadno komunikovat přímo se svými příznivci a odpůrci. S tím má zkušenosti i prezidentský kandidát Michal Horáček.

Přidejte svůj názor 80 komentářů

Michal Horáček při interview pro EuroZprávy.cz

Horáček často čelí kritice, že jako umělec nemá potřebné zkušenosti a vzdělání pro výkon hlavy státu. „Muzika od Vás byla skvělá, ale na hrad? Zachovejte důstojnost a nedělejte kašpara. Nemáte vzdělání a na hrad patří i moudrost. Obého se Vám nedostává. Muzika, tam jste král,“ vzkázal Horáčkovi na facebooku uživatel Jiří Folajtár.

Jeho slova nenechal prezidentský kandidát bez povšimnutí. „Mám titul PhD z University Karlovy a diplom z Macalester College z USA. Mluvím třemi světovými jazyky. Přednášel jsem na třech universitách, napsal devět knih... Z čeho soudíte, že nemám vzdělání?“ poučil kritika Horáček.

Vynechal přitom fakt, že on sám hudbu nikdy neskládal, protože je textař. „Muziku“ totiž skládal jeho dlouholetý kolega Petr Hapka.

Ani Horáčkova slova ale diskutujícího uklidnila. „Chvála Kristu, to je právě co evidentně nechápete. Ale tady Vás nechci drtit. Vzdělání máte, ale to zároveň není vzdělanost. Jsem z Prahy. Klidně se s Vámi potkám,“ vzkázal kandidátovi Folajtár.

Vstupte do diskuze (80)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Id*ot, kr*tén, d*bil. Bosák z ČT kritizoval při fotbalu Rusko, naštval tím…

17.07.2018 08:28 Praha – Sportovní komentátor České televize Jaromír Bosák při závěrečném ceremoniálu fotbalového…

Rozhovor: Legalizace prostituce v Česku? Je to jen práce, holky jsou…

17.07.2018 08:16 Otázka prostituce v Česku je dlouhodobě jednou z nejkontroverznějších. Každá nová vláda ji řeší…

Hřebejk setřel Zaorálka kvůli spolupráci s komunisty: Chováte se zbaběle,…

16.07.2018 19:06 Aktualizováno Praha – Režisér Jan Hřebejk se nemilosrdně pustil do bývalého ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka …

Ostře sledovaná kauza v Moskvě: Ladislav Špaček se zastal Putina, Rusové…

16.07.2018 17:22 Aktualizováno Praha – Předávání medailí vítězům fotbalového mistrovství světa vyvolalo pořádný rozruch. Podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama