Topolánek prezidentem? Kraus připomněl pikantnosti, které by brzy mohl znát celý svět

Praha - Jan Kraus se ve svém pořadu pozastavil u volby prezidenta. Nejvíce ho zaujala kandidatura expremiéra a někdejšího předsedy ODS Mirka Topolánka. Připomněl především některé pikantní detaily z jeho minulosti.

Přidejte svůj názor 18 komentářů

Kraus, Jan

Kraus opět využil aplikaci a vytvořil si vlastní průzkum. Lidí se zeptal, jak se těší na volbu prezidenta. „Jak vidíte – 72 procent ano, 23 ne, 5 procent neví,“ citoval čísla moderátor. Ukázalo se také, že muži se těší dvakrát víc než ženy a že se víc těší zaměstnaní než nezaměstnaní. „A já se těším taky, protože máme 18 kandidátů, to je v podstatě, jako když hledáme SuperStar. To je pecka,“ pochvaloval si Kraus.

Zvláště vypíchl jednoho kandidáta. „Do toho se přihlásil pan Topolánek, to se mi ulevilo. On říká, že to chtěl, protože umí. Nevím teda co umí, myslel asi dělat prezidenta. U něj je jedna malinká delikátní věc, kdyby se stal prezidentem. Asi nikoho jsme nepoznali tak důvěrně jako pana Topolánka. Mám na mysli ty fotografie z Argentaria, byly k vidění se vším všudy na půl žerdi,“ připomněl známé záběry moderátor.

„Nevím, jestli je ideální mít prezidenta, kterého si můžou na celém světě detailně prohlídnout, jako jsme mohli my. Ale když si myslí, že to může zkusit, proč ne. On pracuje pro pana Křetínského, takže je to kandidát Blesku, Reflexu a těchto novin - ty o něm budou psát hodně. Říká se totiž, co patří Babišovi, ale neříká se, co patří těm druhým. Takže se budeme taky těšit,“ shrnul informace o Topolánkovi.

To ale není vše, co Krause zarazilo. „A do toho se přihlásil jeden člověk, který dostal jenom jeden hlas. Já jsem o tom taky uvažoval, na poslední chvíli jsem si to rozmyslel, protože mě nic tahle země špatného neprovedla,“ dodal s úsměvem.

Vstupte do diskuze (18)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lidé protestovali s trenkami proti Zemanovi a Babišovi, přinesli mísu…

17.06.2018 16:23 Lány - Asi dvě desítky lidí dnes odpoledne přišly před zámek v Lánech protestovat s transparenty a…

Největší krize socialismu? Nedostatek toaletního papíru lidé řešili různě

17.06.2018 09:38 Praha - Nedostatek určitého zboží byl za doby totality častý, nikdy však nevyvolal takovou odezvu…

Ohňostroje v Brně letos vidělo na 750 tisíc lidí

17.06.2018 09:16 Brno - Pořadatelé odhadují celkovou návštěvnost festivalu ohňostrojů Ignis Brunensis na 750.000…

Českem projíždí unikátní autobus, propaguje vyšší příjmy

16.06.2018 14:29 Praha - Od dnešního dne jezdí Českem autobus, který je součástí evropské kampaně upozorňující na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama