Okamura vykázal novináře z hospody? Šéf SPD obvinil žurnalisty z narušování jeho kampaně

Olomouc – Předseda SPD Tomio Okamura na svém facebooku obvinil novináře z toho, že mu komplikují předvolební kampaň. Pracují prý pro politickou konkurenci, proto jim Okamura žádné rozhovory neposkytuje. Novináři se prý uchylují k záměrným provokacím.

Přidejte svůj názor 52 komentářů

SPD Tomia Okamury

Okamura, jehož uskupení Svoboda přímá demokracie v průzkumech veřejného mínění dosahuje zhruba úrovně šesti procent na svůj facebook vyvěsil příspěvek s označením „otřesné chování“. Odkazuje na své předvolební cesty po regionech, na kterých ho údajně pronásleduje „několik novinářů Babišovi MF Dnes a Bakalových Hospodářských novin“.

„Celou sobotu za námi během naší kontaktní kampaně v Olomouckém kraji chodí přilepených několik novinářů Babišovi MF Dnes a Bakalových Hospodářských novin. Nedáváme jim žádné rozhovory, neboť jde o novináře, kteří jednoznačně pracují pro politickou konkurenci. Není pochyb, co bude výsledkem jejich práce – bude to snaha za každou cenu diskreditovat naše hnutí SPD a poškodit náš volební výsledek,“ napsal Okamura.

Okamura se domnívá, že politici typu Miroslava Kalouska (TOP 09), Andreje Babiše (ANO), Daniela Hermana (KDU-ČSL) a Bohuslava Sobotky (ČSSD) „straší nárůst preferencí“ hnutí SPD. Zmiňuje, že jeho hnutí může ve volbách dosáhnout až 14 procent hlasů.

„Novinář z Mf Dnes se dnes dokonce pokusil narušit naší besedu s občany v Postřelmově u Šumperka, když přes hlasitý nesouhlas občanů pokračoval v jejich focení, a byl následně naprosto správně majitelem restaurace vykázán. Majitel restaurace si nepřál, aby mu někdo fotil hosty, kteří s tím nesouhlasí. Po svém vyvedení z restaurace si začal novinář Babišovy MF Dnes vymýšlet historii, že ho nechal vyhodit Okamura,“ popisuje svou verzi incidentu Okamura.

Novináři z výše zmíněných tiskovin se prý snaží poškodit Okamurovu kampaň a ovlivnit tak i volební výsledek hnutí.“Naše hnutí se nebojí provokací, ve své slušné kampani budeme pokračovat a nabízet lidem náš politický program,“ dodává šéf SPD.

Vstupte do diskuze (52)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kajínek má novou práci? Kmenta je zděšený a mluví o byznysu se strachem

19.07.2018 13:57 V České republice existuje řada firem, které se zabývají mimosoudním vymáháním pohledávek. Jedna na…

Známý filmař se zastal Zemana: Mě osobně uráží, že je můj prezident…

19.07.2018 12:33 Praha - Režisér a herec Jan Kačer se zastal prezidenta Miloše Zemana. nelíbí se mu prý to, jak se o…

Při nehodě v centru Prahy bylo na stavbě v Mikulandské ulici 45 lidí

18.07.2018 16:31 Praha - V době nehody, kdy se v úterý v Mikulandské ulici v Praze zřítila při rekonstrukci dvě…

Tygry z klecí zřejmě někdo úmyslně pustil, tvrdí majitel bioparku

18.07.2018 15:32 Klamoš (Hradecko) - Pondělní útěk lva a dvou tygrů z klecí v Bioparku Štít na Hradecku má podle…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama