Kraus okomentoval obří problém, který trápí celé Česko. Pamatuju si, jak to bylo dřív, zavzpomínal

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show vrátil ke dvěma událostem, které hýbou Českou republikou. První z nich jsou potyčky mezi taxikáři a řidiči Uberu v Praze na letišti. Pak se zmínil o problému, který se dotýká všech. Peprně okomentoval cenu másla.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Jan Kraus

Kraus se vrátil ke sporům mezi taxikáři a řidiči Uberu na pražském letišti. „Taxikáři je napadají, říkají, že možná budou stávkovat, že zablokují nějakou silnici.“ připomněl moderátor. „Napadají řidiče Uberu poměrně brutálně,“ pronesl na účet taxikářů.

„Na druhou stranu řidiči Uberu dělají nějakou činnost v rámci zákonů. Je pravda, že v Brně jsou to možná jiné zákony než v Praze, to už tak chodí," uvedl s odkazem na to, že v Brně Uber jezdit nesmí. „Ale za sebe bych pražským taxikářům řekl: Pánové, to jediné, co vás už léta devastuje, je vaše pověst. Nedělejte nic, co by ji mohlo sebevíc zhoršit. Pokud to vůbec jde. A tohle je jedna z věcí, která by k tomu mohla vést,“ dodal s tím, že by to mohlo mít opravdu nepříjemný dopad.

Pozastavil se také u másla a jeho ceny, které označil za „hit doby“. „Začíná být tak drahé, že uvažuju, že bych do něj dal nějaký prachy. Buď bitcoin nebo máslo, to ještě nevím. Ale vypadá to, že máslo drží líp. Cena roste nesmírně,“ popisoval.

Sám prý ví, jak by se dala cena másla srazit. „Stačilo by v Číně rozšířit fámu, že je v tom nějaká infekce, spotřeba by klesla a cena by se zase vrátila dolů. Ale dovolte mi jednu maličkost. Já musím u másla vzpomenout na mou drahou maminku. Pamatuju si výborně celé dlouhé období, kdy se máslo nemělo jíst, protože škodí zdraví, že je v něm živočišný tuk," zavzpomínal na dětská léta.

„Ukazovali fotky rozpadajících se vnitřností, no prostě všechno jako důsledek másla. A maminka vždycky říkala. Nevěř tomu. A namazala při tom pořádně. Říkala mi, abych jedl máslo a že si na ni vzpomenu. Jednou se k tomu vrátí a nakonec to máslo bude ze všeho nejzdravější. Mami, už je to tady,“ dodal Kraus.

Vstupte do diskuze (8)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Je to úplně jinak, než se říká! Tragická zpráva vyvolala konflikt mezi…

20.06.2018 13:59 Praha - Rodinu Okamurových zasáhla smutná zpráva. Tatínek Hayata, Tomia a Osamu Okamurových, který…

V Egyptě mi všechno vyšlo. Budu vysmátý, chlubil se Kramný. Podle spolku…

20.06.2018 11:18 Praha - V kauze Petra Kramného existuje velké množství nesrovnalostí. Tvrdí to spolek Šalamoun,…

Úřad likviduje lidi bojující proti Babišovi? Aktivisté zuří kvůli pokutě…

20.06.2018 09:11 Praha - Podnikatel, který před loňskými parlamentními volbami prodával oblečení s nápisy…

Definitivně mu hráblo, to je krutý žert a dno. Okamura získal známého muže…

20.06.2018 08:44 Praha - Velký rozruch vyvolala na sociálních sítích zpráva, že předseda Národní rady osob se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama