Herečka Štěpánová okomentovala Babišovu rodinu a Čapí hnízdo, pak se fotila s Langšádlovou

Praha - Herečka Bára Štěpánová v sedmém dílu Bárometru kritizuje Babišovy bonmoty a nechápe, proč do kauzy Čapí hnízdo "zatáhl" svou rodinu. Dřív prý bývalý ministr financí volal, že všichni kradou, teď chce, aby lidé ctili presumpci neviny.

Přidejte svůj názor 154 komentářů

Andrej Babiš si v sobotu řekl ano se svou partnerkou Monikou, veselky se účastnil i hitmaker Michal David

Herečka Bára Štěpánová natočila další ze série svých pořadů Bárometr. A opět se nevyhnula svému klíčovému tématu: Andrej Babiš. Ten podle ní už může být klidný, vstoupil totiž do českých dějin mimo jiné i pro své bonmoty. Kromě "Sorry jako" jde zejména o jeho "Všeci kradnú". 

"Jak si to vůbec mohl dovolit? Vždyť my jsme na něj mohli všichni podat trestní oznámení, protože on přeci musí ctít presumpci neviny. On měl nějaký důkaz, že všeci kradnú?" Já třeba nekradu. A teď se ukazuje, že on krade," říká Štěpánová. 

"Nechte na pokoji moje děti a rodinu," cituje další Babišův výrok herečka. Dodává, že sám Babiš do celé kauzy kolem Čapího hnízda svou rodinu "zatáhl". Následně prý přesvědčil svou rodinu, že to "nějak zařídí". 

Štěpánová vystupuje proti Babišovi dlouhodobě, objevila se například na pódiu při jarní demonstraci proti Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi na Václavském náměstí v Praze. Herečka se netají svým příklonem k pravici, zejména k ODS. V tomto týdnu se nechala vyfotit s představitelkou další pravicové strany TOP 09 a s její představitelkou Helenou Langšádlovou.

Andrej Babiš čelí podezřením a policejní žádosti o vydání Sněmovnou kvůli machinacím s dotacemi na jeho multifunkční Farmu Čapí hnízdo.

Vstupte do diskuze (154)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zámek v Horním Maršově zachvátil požár, škoda je přes pět milionů

19.08.2018 18:56 Aktualizováno Horní Maršov (Trutnovsko) - Požár zámku v Horním Maršově na Trutnovsku zničil střechy na celém…

Sovětská invaze očima Čechů: Co dělali obyčejní lidé po příjezdu tanků?

19.08.2018 09:17 Aktualizováno Vzhledem k rozložení sil během invaze vojsk Varšavské smlouvy v srpnu, nemohli českoslovenští…

Jak probíhala srpnová invaze? Neuvěřitelně hladce, o sovětské armádě neměl…

18.08.2018 18:44 Aktualizováno Po padesáti letech je invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa ze srpna 1968 poslední…

Příznivci DSSS v Dubí napadli novináře, zasahují těžkooděnci

18.08.2018 18:22 Aktualizováno Dubí (Teplicko) - Na shromáždění v Dubí se dnes sešlo podle organizátorů 150 až 20 příznivců…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama