Ignis Brunensis. Španělský ohňostroj neoslnil pouze porotu, ale i diváky

Brno – Španělský tým Pirotecnia Ricardo Caballer neoslinil pouze odbornou porotu, ale i diváky, a stal se vítězem ceny diváků dvacátého ročníku mezinárodní přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis. Na dalších příčkách se umístil švýcarsko-čínský tým Sygub a Jin Yi Fireworks a český Ignis Brunensis Team se soutěžní show Jack Sparrow.

Přidejte svůj názor

Brněnská přehrada se během sobotního večera změnila v Karibik. Soutěžní část mezinárodní festivalu ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS zahájil český tým pod hlavičkou Ignis Brunensis. Show s názvem Jack Sparrow na hudbu Hanse Zimmera z Pirátů z Karibiku uchvátil 190 tisíc diváků (3.6.2017).

Jubilejní ročník mezinárodní přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis minulý týden skončil závěrečným ohňostrojem nad hradem Špilberk. Již tradičně diváci mohli hlasovat pro ohňostroj, který je nejvíce zaujal. Vítězem ceny diváků se letos stal španělský tým Pirotecnia Ricardo Caballer. Španělé tak po ovládnutí cen udělovaných odbornou porotou získali prestižní „double“ hlavní ceny i ceny publika.

Na druhé místo se vyšplhal společný švýcarsko-čínský tým Sugyp a Jin Yi Fireworks a do třetí příčky diváci zvolili český Ignis Brunensis Team se soutěžní show Jack Sparrow. O držiteli divácké ceny rozhodovala veřejnost hlasováním na internetu a anketními lístky. Celkem letos hlasovalo 7 151 lidí.

Hlasování je každoročně spojeno také se slosováním o věcné ceny. Hlavní výhrou byl letos víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelích Orea Hotels nebo let horkovzdušným  balonem. Celkem bude mezi hlasující rozděleno třicet věcných cen.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Francouzská reprezentace je jen "výběr Afriky"? Kvůli fotbalovému…

20.07.2018 11:41 Titul fotbalového mistra světa letos vybojovali fotbalisté Francie. Hráti, kterým se na krku…

Říká si Hurikán: Kraj přispěl Jandovi na koncert 200 tisíc z fondu na…

20.07.2018 09:07 Praha - Velký poprask vyvolala zpráva, že hned dva kraje přispěly na jarní koncert zpěváka Dalibora…

Známý filmař se zastal Zemana: Mě osobně uráží, že je můj prezident…

19.07.2018 22:21 Aktualizováno Praha - Režisér a herec Jan Kačer se zastal prezidenta Miloše Zemana. nelíbí se mu prý to, jak se o…

Tenistka Karolína Plíšková si v Monaku vzala svého manažera Hrdličku

19.07.2018 19:30 Monako – Česká tenistka Karolína Plíšková (26) se vdala. Při utajeném obřadu v Monaku si vzala…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama