Tvrdý boj kvůli uprchlíkům? Prachsprostá sviňárna, která se ti jednou vrátí, vzkazuje rozzlobený Brichta Kollerovi

Praha – Politické spory i odlišný postoj k uprchlíkům zasahují také do hudební sféry. Rocker Aleš Brichta tvrdí, že jeho koncert byl přeložen kvůli jinému hudebníkovi – Davidu Kollerovi. A jak dodal, je to sviňárna, která se mu vrátí.

Přidejte svůj názor 21 komentářů

371

„Hraje u vás Ortel? Na Davida Kollera zapomeňte. Majitelé a dramaturgové těchto prostor si právě navždy zavřeli dveře k managementu Davida Kollera," napsala již před několika měsíci na sociálních sítích agentura Nedori, která Kollera zastupuje.

A jak se zdá, zpěvák myslel toto varování velmi vážně. Rocker Brichta se teď na Facebooku zlobí, že mu byl kvůli Kollerovi přesunut koncert. „Dozvěděl jsem se, že za vynuceným přeložením pražské zastávky koncertu Souboj rebelů z Meet Factory do KD Ládví stojí nátlak Davida Kollera na majitele Meet Factory, údajně kvůli našim koncertům s Tomášem Ortelem," informoval své fanoušky Brichta.

Psali jsme:  

Zpěvák se proto do svého kolegy z branže tvrdě pustil. „Toho Kollera, který své sympatie k nacizmu dával najevo svojí podporou zrušení Benešových dekretů a vrácení majetku fašistúm a válečným kolaborantům. To mi přijde jako vrchol pokrytectví cynismu a arogance," nebral si servítky rozhořčený zpěvák.

Kollerovi proto poslal tvrdý vzkaz. „Davide, to, že nevyjdeš se svými spoluhráči, je problém tvůj a ne celé hudební scény. Tohle byla od tebe prachsprostá sviňárna, která se ti jednou vrátí," dodal na závěr Brichta.

Psali jsme:  

Kollerovi, ale i dalším hudebníkům, kteří s kapelou Ortel odmítají vystupovat, vadí především její údajně xenofobní a rasistické texty, někteří dokonce skupinu spojení s neonacistickou scénou. „Jestliže chtějí vydělávat na nenávisti, strachu a xenofobii, nebudou vydělávat na Davidu Kollerovi," řekl serveru iDnes.cz v té souvislosti Pavel Eichler ze zastupující agentury nedori.

Koller se také vymezuje vůči prezidentu Zemanovi.  „Byl bych rád, kdyby nás vláda netahala na východ. Ať už je to pan Babiš, Klaus nebo dokonce soudruh Zeman," uvedl ostře zpěvák na udílení hudebních cen Anděl. K jeho vyjádření se tehdy přidala například také zpěvačka Lenka Dusilová.

Vstupte do diskuze (21)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Francouzská reprezentace je jen "výběr Afriky"? Kvůli fotbalovému…

20.07.2018 11:41 Titul fotbalového mistra světa letos vybojovali fotbalisté Francie. Hráti, kterým se na krku…

Říká si Hurikán: Kraj přispěl Jandovi na koncert 200 tisíc z fondu na…

20.07.2018 09:07 Praha - Velký poprask vyvolala zpráva, že hned dva kraje přispěly na jarní koncert zpěváka Dalibora…

Známý filmař se zastal Zemana: Mě osobně uráží, že je můj prezident…

19.07.2018 22:21 Aktualizováno Praha - Režisér a herec Jan Kačer se zastal prezidenta Miloše Zemana. nelíbí se mu prý to, jak se o…

Tenistka Karolína Plíšková si v Monaku vzala svého manažera Hrdličku

19.07.2018 19:30 Monako – Česká tenistka Karolína Plíšková (26) se vdala. Při utajeném obřadu v Monaku si vzala…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama