Uprchlíci znásilňují Evropanky i štěnata? Nejsem rasista, mám oprávněné obavy, říká Ringo Čech. A tím rozhodně neskončil

Praha - Hudebník, publicista, malíř a dramatik František Ringo Čech rozčeřil vody české společnosti obrazem „Lekce němčiny pro uprchlíky“, na kterém černoši znásilňují bílé ženy. Doprovodil ho ostrým komentářem. V rozhovoru pro DVTV řekl, že se nepovažuje za rasistu, ale naopak má jen oprávněný strach.

Přidejte svůj názor 12 komentářů

František Ringo Čech

Ringo Čech se podle svých slov nepovažuje za rasistu, poukazuje, že záleží na definici onoho slova. Obraz ani slova, která ho doprovází, za rasismus nepovažuje. „Je to naivní se ztotožnění s uměleckým obrazem," obhajoval svoje dílo v DVTV umělec. Svým obrazem se prý pouze snažil zachytit situaci v Německu nebo Norsku. „To, co se odehrávalo na Silvestra, tak v mé fantazii přetvořeno je v tom obraze," říká Ringo Čech.

„To je přece legrace, jenom idiot může todle považovat za rasismus. To je přece bžunda," říká o tom, zda slova o znásilněném štěňátku nejsou rasistická. Vzápětí ale dodal: „Vždyť je to realita". „Vy jste se chytla štěňátka. Já ho přemaluju, jestli chcete," řekl moderátorce Daniele Drtinové. Prý by tam třeba namaloval opičku, kterou by mohli lépe znásilnit.

Přiznává, že má spoustu přátel, kteří nejsou „ani Slovani, ani bílé rasy", přesto jsou kultivovaní a vzdělaní lidé, vědci. „Není důvod k rasismu. Je fakt, že každá rasa má jiné zvyky a jiné zvyky života. To je třeba respektovat. A všechny jsou si stejně rovné," uvedl malíř a dramatik.

Migranty prý nevnímá stereotypně, ale „tak, jak jsou". „Na koho ti bledí mladí kluci v adiddaskách s drahýma mobilama na lodích dělají viktorku? Nad kým vyhráli?" ptal se Ringo Čech a u toho prsty naznačoval písmeno V.

„Naše média se v této situaci chovají trestuhodně a vrhají se jako zuřiví psi na každého, kdo má jen trošku jiný názor. Já mám obavy, nejsem plný nenávisti. Mám oprávněné obavy," uvedl publicista. „To jsou docela hezčí černoši, chytají bílý holky. To oni dělají, akorát vy o tom moc nevíte, nebo to nesmíte říct," vrátil se malíř ke svému obrazu.

Příchozí muži podle něj mají hromadu energie, kterou budou chtít vybít, silvestrovské útoky byly prý jen fragmenty. A to se podle něj ještě o hodně věcech ani neví. „Nejsem rasista, jsem rozzuřený stařec," říká o sobě Ringo Čech. Vadí mu prý bezmoc a fakt, že nemůže nic dělat, jenom malovat obrazy. „Trošku vás podezřívám, že se vám ten obraz líbil. Ale nemůžete to říct, to by vás Sobotka roztrhal na kusy," žertoval s moderátorkou. „Já vím, že je schovaný někde za sloupem a poslouchá nás," rýpnul si do premiéra.

K záchraně by zavedl všeobecnou vojenskou povinnost, také by se prý zuby nehty držel Velké Británie. Vzniknout by podle něj měla třeba i domobrana. A hasiči by měli být vyzbrojeni. „Oni tam mají ty stříkačky, měli by jim tam dát lehké kulomety. Zase je to umělecký příměr, ne abyste se mě chytla, mluvíte s komikem," upozorňoval Ringo Čech.

Celý komentář Františka Ringo Čecha (redakčně neupravováno): 

Uschi, německá bojovnice proti rasismu a členka humanitární organizace ,,VELCOME FREUNDE,, fanatické zastánkyně nové, rodící se Evropy a Gerda pracovnice sekce EU ,,NICHT WAIS! NICHT SCHWARZ! ALLES BROWN,, uposlechly výzvu Angely Merkelové mámy Evropy a pozvali mladé Eritrejce na výuku němčiny do Mnichovského parku. Jsou to ubozí mladí smutní chlapci, daleko od svých černošských maminek a rodné Eritree, se slzami v očích povídá Gerda při pohledu na záplavu urostlých těl. Dojatá Uschi též plakala a chtíc navodit atmosféru pro začátek výuky, zažertovala ,,Was is das psí ocas,,. Ja, ja, volali mladí Eritrejci ocas ano, ale ten náš, né psí! Poté strhali z vyučujících šaty, sebrali jim peněženky a počali je osahávat. Chlapci! Vyzývaly je již nahé učitelky, nechte toho, nebo vám neřekneme nic o rozboru větném!

POTUD OBRAZ - NÁSLEDUJÍCÍ DĚJ JE POPIS OČITÉHO SVĚDKA HANSE MESSERSCHMIDTA. (Též znásilněného)

Rozbor větný si schone madchen strčte do těch svejch bílejch prdelí zvolal Okawanga a vrazil do Uschi svůj černý pyj takovou silou, že jí vylezl konečníkem. Au au né tak hluboko, ty ošklivý chlapče prosila Uschi. Gerda upustila Německo-Eritrejský slovník a držíc se větve Unter den linden snažila se vyplivnout pennis Mustafy Serengetiho který jí natrhl koutky. Klečící Mohamed Uzunuglu se snaží vyklepat z Uschi eura ukrytá ve vlasech. Děvčata marně brání štěňátko Dalmatina Turwa Toweri který též neunikl brutálnímu znásilnění. Řekneme to Angele křičela Uschi, nedá vám povolení k pobytu! Na tu nikdo nevleze smáli se Eritrejci a trtkali a trtkali. Na vyučující dívky se utvořila fronta a lekci německého jazyka ukončilo až pozdě večer rozdělování potravin, pokrývek, cigaret a podpory v dolarech

Vstupte do diskuze (12)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Je to úplně jinak, než se říká! Tragická zpráva vyvolala konflikt mezi…

20.06.2018 13:59 Praha - Rodinu Okamurových zasáhla smutná zpráva. Tatínek Hayata, Tomia a Osamu Okamurových, který…

V Egyptě mi všechno vyšlo. Budu vysmátý, chlubil se Kramný. Podle spolku…

20.06.2018 11:18 Praha - V kauze Petra Kramného existuje velké množství nesrovnalostí. Tvrdí to spolek Šalamoun,…

Úřad likviduje lidi bojující proti Babišovi? Aktivisté zuří kvůli pokutě…

20.06.2018 09:11 Praha - Podnikatel, který před loňskými parlamentními volbami prodával oblečení s nápisy…

Definitivně mu hráblo, to je krutý žert a dno. Okamura získal známého muže…

20.06.2018 08:44 Praha - Velký rozruch vyvolala na sociálních sítích zpráva, že předseda Národní rady osob se…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama