Mladé "Paroubkovy" národní socialisty povede Martin Palouš a odmítli školné

Praha - Organizace Mladých národních socialistů (MNS) si v sobotu na ustavujícím sjezdu v Praze zvolila do čela Martina Palouše. Organizace chce především bojovat proti reformám ministra školství Josefa Dobeše a podpisu smlouvy ACTA, sdělil Mediafaxu mluvčí národních socialistů Tomáš Sazima.

Přidejte svůj názor

Předsedou se stal dosavadní prozatímní předseda Martin Palouš z Liberce. Ve vedení ho jako první místopředsedkyně doplní Tereza Holišíková.

Organizace MNS sdružuje členy strany Národní socialisté - Levice 21. století (NS-LEV21), kteří jsou mladší 35 let. Jejich cíle jsou následující - odvolání ministra školství Josefa Dobeše (VV), zrušení mezinárodní smlouvy ACTA a především podpora Paroubkovy strany NS-LEV21 před senátními a krajskými volbami.
 
„Jako předseda Mladých národních socialistů budu v následujících týdnech usilovat především o vybudování krajské struktury a hledání nových zájemců o vstup do MNS nebo o spolupráci s námi. Mým cílem je v tuto chvíli připravit organizaci Mladých národních socialistů tak, abychom mohli po celé zemi pomoci straně Národních socialistů – levice 21. století v nadcházející kampani pro krajské a doplňovací senátní volby. Uvědomuji si, ale pokud chceme zaznamenat úspěch ve volbách, musíme být vidět, slyšet a hlavně musíme makat. Tím se budu řídit,“ uvedl nově zvolený předseda.
 
Na sjezdu vystoupil i Jiří Paroubek. „Pochopitelně budu usilovat o to, aby z Mladých národních socialistů vzešly nové tváře, které se budou moci uplatnit například jako budoucí tváře strany národních socialistů,“ řekl šéf národních socialistů.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Itálie chce, aby i Česko přijalo uprchlíky. Babiš poslal ostrou reakci

15.07.2018 22:38 Aktualizováno Praha - Česká republika nebude přijímat žádné migranty. Uvedl to dnes premiér Andrej Babiš (ANO) s…

ČSSD chce přidat na mzdy, rodičovskou či výbavu policie

15.07.2018 20:41 Praha - Sociální demokraté budou při jednáních o rozpočtu na příští rok podporovat desetiprocentní…

Oficiální postoj Česka k migraci? Tady je

14.07.2018 22:26 Aktualizováno Praha - Česká vláda nemůže a nebude dávat souhlas s nelegální migrací, reagovalo dnes ministerstvo…

Kouřící Zeman zablokoval vchod do NATO? Hrad musí vysvětlovat spoustu věcí

14.07.2018 22:26 Aktualizováno Praha – O tom, co se dělo a nedělo na summitu Severoatlantické aliance se na sociálních sítích…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama