MODRÁ SLEVA! Stranická příslušnost přinese věrnostní slevy

Praha - Stranická karta bude pro členy ODS do budoucna znamenat například levnější volání u T-mobilu, nebo pojištění od České pojišťovny. Opoziční ČSSD namítá, že do politiky by se mělo vstupovat hlavně kvůli myšlenkám, ne slevám, píše pondělní Mladá fronta Dnes.

Přidejte svůj názor

ilustrační fotografie

"Do věrnostního programu politické strany jsme se rozhodli zapojit z obchodních důvodů. Přistupujeme k ODS jako k ostatním významným klientům, tedy firmám, sdružením a podobně," vysvětlil mluvčí České pojišťovny Tomáš Zavoral. T-mobile to zase ústy své mluvčí komentuje slovy: "Jde o standardní nabídku služeb za zvýhodněných podmínek, kterou poskytujeme všem velkým firemním zákazníkům, ať už jde o podniky, státní úřady, církve nebo politické strany". Nabídku pro ODS nekonkretizovala. Uvedla jen, že vždy vychází z představ zákazníka. Politická strana, jež se obecně snaží ve volbách získat moc a prosazovat své zájmy, se tak začne chovat jako firma. V souvislosti s programem připravuje ODS změnu grafického vzhledu členské karty a prodloužení její platnosti z jednoho na tři roky.

Lídr opoziční ČSSD Bohuslav Sobotka se nad strategií ODS pozastavuje: "My o ničem takovém neuvažujeme. V politické straně by mělo jít o program a sdílení společných hodnot, nikoliv o komerční slevy".

Témata: ODS
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zeman podal dovolání v kauze tunelování Oleo Chemical

20.07.2018 21:30 Praha - Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman podává dovolání proti rozsudku v kauze tunelování…

Exministr Krčál opsal i část své diplomové práce

20.07.2018 16:27 Praha - Úvodních 17 stran diplomové práce Petra Krčála (ČSSD) je totožných s jeho bakalářskou prací…

Hašek setřel nizozemského ministra kvůli slovům o migrantech: Pán je…

20.07.2018 14:16 Aktualizováno Brno - Sociální demokrat a bývalá hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek se naštval kvůli slovům…

Hledání špíny na ČSSD? Kolem Maláčové se strhla přestřelka

20.07.2018 13:51 Praha - Kolem kandidátky sociální demokracie do vedení ministerstva Jany Maláčové už vypukl spor.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama