Paroubek oznámil "spolupráci" s poslancem Škárkou. Členem až po soudu!

Praha - Předseda Národních socialistů – levice 21. století (LEV 21) Jiří Paroubek v úterý oznámil navázání neformální spolupráce s nezařazeným poslancem Jaroslavem Škárkou. O Škárkově případném působení přímo ve straně se rozhodne až po jeho soudu v kauze údajného uplácení šéfem poslanců VV Vítem Bártou.

Přidejte svůj názor

Jiří Paroubek (Předseda NS-LEV 21)

"Zahájili jsme neformální spolupráci s nezařazeným poslancem Jaroslavem Škárkou a já věřím, že to bude dobrá spolupráce. Těším se na ni," uvedl v úterý Paroubek.

Podle Škárky jsou nezařazení poslanci v Poslanecké sněmovně diskriminováni. "Proto je jen v pořádku, že budeme nějakým způsobem spolupracovat. Myslím, že to může být ku prospěchu fungování sněmovny," prohlásil Jaroslav Škárka.

Ten zároveň uvedl, že o jeho případném působení přímo v Paroubkových národních socialistech se bude rozhodovat až po soudu, který má rozhodnout v kauze údajného uplácení šéfem poslanců Věcí veřejných Vítem Bártou.

"A já věřím, že ten soud skončí v můj prospěch," dodal Škárka.

Státní zastupitelství před časem soudu předalo žalobu na předsedu poslaneckého klubu Věcí veřejných Víta Bártu, kterého viní z podplácení. Před soud půjde i nezařazený poslanec Jaroslav Škárka (dříve VV), který se měl provinit přijetím úplatku.

Témata: Paroubek, Jiří
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Exministr Krčál opsal i část své diplomové práce

20.07.2018 16:27 Praha - Úvodních 17 stran diplomové práce Petra Krčála (ČSSD) je totožných s jeho bakalářskou prací…

Hašek setřel nizozemského ministra kvůli slovům o migrantech: Pán je…

20.07.2018 14:16 Aktualizováno Brno - Sociální demokrat a bývalá hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek se naštval kvůli slovům…

Hledání špíny na ČSSD? Kolem Maláčové se strhla přestřelka

20.07.2018 13:51 Praha - Kolem kandidátky sociální demokracie do vedení ministerstva Jany Maláčové už vypukl spor.…

Areál Hradu bude strážit firma exšéfa vězeňské služby, dostane za to…

20.07.2018 13:12 Aktualizováno Praha - Areál Hradu bude po čtyři roky hlídat firma Indus exředitele vězeňské služby Luďka Kuly,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama