Paroubek patří do politického suterénu!

Praha - Jiří Paroubek se nejprve chtěl spojit s Českou stranou národně socialistickou, poté ji "zadupal do země" a založil si svou vlastní. Předseda ČSNS 2005 Karel Janko se ale nevzdává a svou stranu vzkřísil - i když nikdy nezanikla. O Paroubkovi ovšem nemá dobré mínění a posílá ho do politického suterénu.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Jiří Paroubek (NS-LEV 21)

Článek, který Janko zaslal serveru EuroZprávy.cz, zde zveřejňujeme v plném znění a bez úprav.

V roce 2011 se potkaly osudy mého předsednictví s pirátským útokem matadora české politiky Jiřího Paroubka. Jak kdysi správně uvedl Jiří Vyvadil, jeho bývalý nejbližší spolupracovník, má Jiří Paroubek tři tváře – dobrosrdečnou, nastavovanou neustále veřejnosti, kolotočářskou snažící se o inteligenci za každou cenu a vůdcovskou snažící se ovládat všechno a všechny bez morálních zábran. 

Z námluv o politické spolupráci vzniklo nepřátelské převzetí orgánů naší strany  způsobem, který odporuje demokratickým tradicím národněsocialistické strany a připomíná ponejvíce únor 1948, který národní socialisté již jednou zažili. 

Jiří Paroubek zavedl prostřednictvím svých nohsledů své velrybářské praktiky do strany, která nikdy černé duše neměla, nikdy nikoho nekorumpovala a ovládl čelné představitele naší strany vidinou, že jsme již v parlamentu za dveřmi. Jsem přesvědčen, že nikdo ze staré gardy národních socialistů nebude na volitelném místě do Poslanecké sněmovny v roce 2014. Naopak  jeho ústecká suita  svá místečka za svou mouřenínskou práci bezesporu dostane. Z posledních průzkumů veřejného mínění však vyplývá, že velký třesk se nekonal.  NS-LEV21- strana   Jiřího Paroubka jsou beznadějně pod procentní podporou.

Sázka na to, že opuštěním národněsocialistických hodnot a jejich nahrazením problematickou osobou  s jeho kolotočářským programem,  založeným na sociálních dávkách a zjevných sympatiích k moci, jednoduše nefunguje. 

A tak jsem dnes ochoten uzavřít sázku s kýmkoli, že Jiří Paroubek neuspěje. Tak jako neuspěl ve slučovacím procesu našich stran. Novináři to dodnes nevědí, ale slučovací proces byl neúspěšný a Česká strana národně socialistická (ČSNS2005) nadále funguje.

Karel Janko, předseda ČSNS 2005

Témata: Paroubek, Jiří | čsns
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Prodej OKD? Z dnešního pohledu vypadá hrůzostrašně, řekl Pecina po slyšení…

23.07.2018 13:46 Aktualizováno Praha - Někdejší náměstek ministra průmyslu a exministr vnitra Martin Pecina dnes vypovídal před…

Piráti se chtějí zapojit do zavádějí eGovernmentu. Je z toho menší hádka s…

23.07.2018 13:35 Praha - Piráti dnes zaslali otevřený dopis premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Žádají v něm, aby…

Babišovo desatero? Premiér chystá pro vládu etický kodex. Vysmála se mu…

23.07.2018 12:07 Praha – Premiér Andrej Babiš (ANO) připravuje pro vládu etický kodex. Po ministrech své vlády bude…

Brexitové hodiny tikají. Babiš se tento týden setká s Mayovou, píšou…

23.07.2018 10:39 Londýn/Praha - Podle informací listu The Guardian se britská premiérka Theresa Mayová tento týden…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama