Ovčáček se rozčiluje: Adamová je lhářka. Místopředsedkyně TOP 09 ho ale pořádně setřela

Praha - Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček na sociálních sítích oznámil, že odjíždí na dovolenou. Ještě před tím ale slovně zaútočil na poslankyni a místopředsedkyni TOP 09 Markétu Adamovou. Nelíbilo se mu, jak hovořila o kauze H-System a prezidentovi Miloši Zemanovi.

Přidejte svůj názor 87 komentářů

Jiří Ovčáček

„Mohu se oprávněně domnívat, že místopředsedkyně TOP 09 je lhářka. Stoprocentně jsem si jist tím, že jak TOP 09, tak STAN, za který kandiduje paní Marvanová, nemají žádný jiný program než soustavné parazitování na panu prezidentovi,“ rýpnul si na twitteru Jiří Ovčáček.

Reagoval tak na slova místopředsedkyně TOP 09 Markéty Adamové, která prohlásila, že za H-System by měli převzít zodpovědnost lidé, kterých se kauza v minulosti týkala. Konkrétně jmenovala prezidenta Miloše Zemana.  „Možná by bylo na čase, aby odpovědnost vyvodili ti, kterých se to týkalo. Což je dnes prezident, tehdy předseda vlády Zeman,“ řekla pro Novinky.cz poslankyně.

„Jestli se obohacovalo blízké okolí prezidenta v době, kdy byl premiérem, a profitovala na tom ČSSD, což dokazuje rozhodnutí soudu, tak je otázkou, jestli by měli nadále setrvávat ve svých funkcích a tvářit se, že to je něco, s čím neměli nic společného,“ dodala Adamová.

Ovčáčkovými slovy se vůbec nenechala odradit. „Pro státního úředníka pana Ovčáčka, který má evidentně problém s chápáním souvislostí, odkazuju na slova soudce Kydalky: „Zemanův přítel Miroslav Šlouf po celý rok 1996 docházel do H-Systemu a měsíc co měsíc odnášel 24 000 korun”,“ zdůraznila Adamová.

Vstupte do diskuze (87)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jak je na tom Kalousek po operaci? Jeho kolega prozradil detaily z…

19.08.2018 00:11 Aktualizováno Praha - Šéfovi poslaneckého klubu TOP 09 Miroslavu Kalouskovi už je po operaci lépe. Informoval o…

Čeští politici oceňují Annana jako humanistu

18.08.2018 16:38 Praha - Osobnost světového formátu a velký humanista byl podle vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD),…

Pravda o Babišovi. Nechte si konečně vysvětlit, že to myslí upřímně

18.08.2018 14:34 Aktualizováno Komentář: Prezident Miloš Zeman jmenoval Andreje Babiše (ANO) podruhé premiérem. Při vstupu do…

Zeman nezvládá výkon funkce? Politici naznačují, že by měl skončit. To…

17.08.2018 22:22 Aktualizováno Praha – Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček na sociálních sítích oznámil, že prezident Miloš Zeman nepřednese…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama