Ovčáček se naštval kvůli Bosákovi, ČT a Rusku. A pak to začalo být hodně sprosté

Praha - Sportovní komentátor České televize Jaromír Bosák pořádně naštval mluvčího prezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka. Ten jej za jeho slova o Rusku a fotbalovém mistrovství pořádně zkritizoval. Ale novinář si to nenechal jen tak líbit.

Přidejte svůj názor 57 komentářů

Jiří Ovčáček

Bosák v rozhovoru pro Magazín Dnes zopakoval svou kritiku Ruska, které podle něj nemělo vůbec hostit fotbalové mistrovství světa. „Česká republika se může pyšnit unikátem. Sportovními komentátory-politruky!“ zareagoval na Bosákova slova Ovčáček.

Jenže komentátor ČT se nenechal jen tak urážet. „Upřímně, tenhle člověk, myslím onoho nižšího státního úředníka na Hradě, mi nestojí ani za krátkou odpověď...“ vzkázal mluvčímu Bosák.

To ale Ovčáčka jen vyhecovalo k napsání další reakce. „To je dobře, pane Bosáku. Navrhuji nový pořad ČST “Sportovně-politické okénko”. Byl byste skvělým moderátorem. Už teď se překonáváte. Máte ideový potenciál!“ rýpnul si mluvčí.

Do debaty se na twitteru připojili i další uživatelé. A ne vždy mluvili právě slušně. „Jirko, pochopíš, že tě má úplně u p*dele?“ zajímalo jednoho uživatele. „Pan Bosák? Jistěže. Stejně jako všechny televizní koncesionáře, kteří ho živí,“ nebral si servítky mluvčí Hradu.

Další z Čechů pak přímo zaútočil na Ovčáčka. „Česká republika se může pyšnit unikátem. Mluvčím prezidenta, který musel odejít na soukromou střední školu, aby vůbec udělal maturitu!“ zpochybnil Ovčáčkovo vzdělání a kvalifikaci diskutující.

„Na soukromou střední školu jsem musel odejít kvůli tomu, že jsem si nechal obarvit vlasy na zeleno,“ zdůraznil Ovčáček s tím, že se o tom v té době dokonce psalo v novinách.

Nakonec se ale mluvčí opět vrátil k Bosákovi. „Jen ať se účastní, jen ať hlásá své názory! Jsme ve svobodné zemi. Ale ať ke svým ideologickým školením nezneužívá sportovní vysílání ČST,“ vzkázal komentátorovi mluvčí prezidenta.

Vstupte do diskuze (57)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Trafiky pro politiky ODS? Němcová se u soudu divila, výpověď Peake…

21.08.2018 22:02 Aktualizováno Praha - U soudu v kauze takzvaných trafik pro trojici bývalých zákonodárců z řad ODS dnes jako…

Babišovi nestačí miliardy, Zeman si nenašel pět minut na Čechy. Hlasatelka…

21.08.2018 19:08 Praha - Hlasatelka Kamila Moučková, která v srpnu 1968 v televizním vysílání oznámila invazi vojsk…

Novým předsedou Nejvyššího správního soudu bude Michal Mazanec

21.08.2018 17:53 Praha - Prezident Miloš Zeman sdělil místopředsedovi Nejvyššího správního soudu (NSS) Michalu…

Pietní akt se změnil v demonstraci proti Babišovi. Bureš ven, křičeli lidé

21.08.2018 14:24 Praha - Pietní akt za oběti okupace začal v 11:00 u budovy Českého rozhlasu. Účastnil se ho premiér…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama