Známý umělec je zklamaný: Máme vládu, pojďme slavit! Pro přípitek bych volil dvě deci 100% methanolu až do dna

Praha - Hudebník Ondřej Brzobohatý čelil v minulých měsících na sociálních sítích kritice za to, že se stejně jako někteří další umělci vyjadřoval k politické situaci. Jak sám přiznal, na politiky občas nadává - především když sleduje politické debaty.

Přidejte svůj názor 39 komentářů

Ondřej Brzobohatý

Brzobohatý prozradil, že i když vypadá jako slušňák, dokáže se rozčílit a nadávat. Nejčastěji na ty, kteří si to podle něj zaslouží – například na politiky.

„Například na politické výlevy některých individuí, která se v politice pohybují. To jsem u toho většinou sám – třeba když je nějaká politická debata, na kterou se občas rád podívám. A odpovídám za toho člověka, anebo mu odpovídám za toho moderátora,“ popsal pro Český rozhlas Plus hudebník.

„Nějak zásadně se k tomu pak vulgárně nevyjadřuji,“ doplnil Brzobohatý. Přesto se k politice často vyjadřuje i veřejně. Naposledy například na sociálních sítích komentoval vznik nové české vlády.

„Přátelé, máme vládu. No konečně... tak, pojďme slavit! Pro celonárodní přípitek bych volil dvě deci 100 % methanolu až do dna. Komu to není po chuti, ať si do toho přileje třeba panáka Bechera. Na zdraví a Bůh s námi...“ dával najevo „nadšení“ u Babišovy vlády Brzobohatý.

Brzobohatý se k politice vyjadřoval například i v době voleb - především těch prezidentských. V těch podporoval textaře a producenta Michala Horáčka. „Ano, přiznávám, byl jsem z výsledků parlamentních i prezidentských voleb poněkud frustrovaný,“ přiznal před několika měsíci.

Vstupte do diskuze (39)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Trafiky pro exposlance ODS? Němcová se u soudu divila, vypovídala kvůli…

21.08.2018 10:35 Praha - U soudu v kauze takzvaných trafik pro trojici bývalých zákonodárců z řad ODS dnes jako…

Nová nálož kritiky na ČT: Poplatky za vysílání? Měly by být dobrovolné,…

20.08.2018 23:03 Aktualizováno Praha - Veřejnoprávní Česká televize je vděčným terčem některých českých politiků. Nyní si ji vzal…

Hamáček skončí na vnitru? Kvůli kauze Poche se vyrojily nové spekulace

20.08.2018 21:00 Aktualizováno Praha - Sociální demokraté dnes v Praze zahájil kampaň před komunálními volbami. Šéf ČSSD Jan…

Dohoda o růstu platů? Ve vládě to skřípe, Maláčová říká něco jiného než…

20.08.2018 12:56 Praha - Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) dnes jednala s předáky Českomoravské konfederace…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama