Hlasovat až do rána? Musím za Turbohafíkem, ten je důležitější, volá ze Sněmovny Šlechtová. A pak přišly ostré reakce

Praha - Debata o nové vládě se v Poslanecké sněmovně pořádně protahuje. Poslanci si proto odhlasovali, že mohou jednat i po půlnoci. Ne všichni jsou z toho ale nadšení.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Karla Šlechtová

Sněmovna bude moci jednat o žádosti vlády ANO a ČSSD o vyslovení důvěry případně i po dnešní půlnoci. Tuto možnost bez větších problémů prosadil hladce klub ANO. Procedurální návrh předsedy poslanců ANO Jaroslava Faltýnka podpořilo 125 poslanců ze všech klubů kromě SPD ze 160 přítomných. Proti jich bylo 11.

Jenže třeba někdejší ministryně Karla Šlechtová (ANO) dala jasně najevo, že má na práci důležitější věci. „Vážně hlasování až do rána?? 
Musím za Rambohafikem. Ten je důležitější. Tak zrychleme,“ popohání politička svoje kolegy prostřednictvím sociálních sítí.

Občané jí to ale dali pořádně sežrat, pod fotkou a statusem, který zveřejnila jí pořádně vynadali. „Tak Rambohafik je důležitější jako občané ČR. Vážená paní, věřím, že jste dobrou matkou, ale když neumíte skloubit mateřství s kariérou, tak by jste měla vědět, kdy odejít,“ vzkázala jí například jedna z uživatelek facebooku.

„Paní Šlechtová, pokud vím, je tohle Vaše zaměstnání a je Vám za něj vyplácena mzda. Která, mimochodem, jde z peněz daňových plátců, které byste v politice měla důstojně a s rozmyslem zastupovat. Jestli je Rambohafik důležitější než hlasování o důvěře vládě pro ČR, za kterou stojí přes deset milionů občanů a statisíce voličů, je to smutné a možná byste se měla poohlédnout po jiném zaměstnání. Ve spoustě profesích postrádáme zaměstnance, je poptávka například po řidičkách autobusů nebo zaměstnancích České pošty,“ přidala se další Češka.

„Doufám, že budete hlasovat proti vládě… jako bývala ministryně obrany by jste měla vědět, že Rusko je pro nás nebezpečné, proto mi dokažte, že jsem se ve Vás nespletl a hlasujte proti této vládě,“ požádal ji další uživatel.

Další poznamenal, že plně zapomněl, že je Šlechtová stále ještě i poslankyně, když už nevede rezort obrany. „Sakra...jsem si neuvědomil, ze tohle individuum může dál škodit ještě jako poslanec...Já už ji viděl buď v Bruselu, nebo v Tescu za pokladnou...“ přisadil si další Čech.

Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ANO navrhlo novou kandidátku v Praze, Nachera na postu jedničky vystřídá…

16.07.2018 21:17 Praha – Pražskou kandidátku ANO do podzimních komunálních voleb nepovede poslanec Patrik Nacher.…

Další ministr má problém? V Krčálově bakalářské práci je řada shod s jinou…

16.07.2018 20:18 Aktualizováno Praha - Nový ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál (ČSSD) má zřejmě se svou bakalářskou prací…

Na Babiše tvrdě dopadne nové nařízení EU. Musí prokázat, že neovládá…

16.07.2018 18:47 Aktualizováno Praha - Nové nařízení, které počátkem července schválil Evropský parlament, zakazuje politikům v…

Radní ČSSD Petřík vysvětloval své záhadné zmizení. Proč byl dva měsíce…

16.07.2018 17:17 Olomouc – Téměř dva měsíce byl nezvěstný olomoucký radní ČSSD Miroslav Petřík. Důvody pro svůj…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama