Babiš rozžhavil doběla europoslankyni Konečnou: Opět si z nás dělá srandu, zuří politička

Praha - Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a jeho ministři se vydali na další cestu do regionů. V úterý navštívili Liberecký kraj. Jeden z kroků, který premiér v demisi při této cestě vykonal, ale pořádně naštval europoslankyni KSČM Kateřinu Konečnou.

Přidejte svůj názor 25 komentářů

Anfrej Babiš /ANO/

Babiš v úterý při návštěvě v Novém Boru na Českolipsku podepsal petici za zrychlení přípravy výstavby obchvatu České Lípy. Na setkání s vládou ji přinesl senátor Jiří Vosecký (Starostové pro Liberecký kraj). Podpis připojil i ministr dopravy Dan Ťok (za ANO). 

Zpráva Konečnou pořádně vytočila. „Babiš si z nás opět dělá srandu. Podepisuje petici za dostavbu obchvatu České Lípy. To si myslí, že trpíme ztrátou paměti, že ANO 2011 řídí už více než 4 roky ministerstvo dopravy?“ rozčiluje se na facebooku europoslankyně.

Poukazuje na to, že ANO také více než 4 roky vede ministerstvo životního prostředí. „Tato dvě ministerstva svou neschopností zapříčinila, že se nestaví obchvaty měst. Ještě teď při vzpomínce na neschopné vyjednávání MŽP o přizpůsobení směrnici EIA v roce 2014 jsem naštvaná. Tato neschopnost nás stojí několik let zdržení při výstavbě dálnic obchvatů a železničních koridorů,“ nešetří kritikou politička.

Vstupte do diskuze (25)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemanův nástupce prozrazen? Prezident řekl, kdo by ho měl na Hradě nahradit

19.06.2018 17:20 Aktualizováno Praha - Prezident Miloš Zeman je sice na začátku svého druhého volebního období, už nyní ale…

Poche má smůlu? ČSSD by ho mohla nahradit Zaorálkem, tvrdí Zimola

19.06.2018 17:17 Praha - Statutární místopředseda ČSSD Jiří Zimola se domnívá, že by se sociální demokracie měla…

Babiš o Agrofertu všem lhal? TI přišla s vážným obviněním

19.06.2018 16:50 Aktualizováno Praha – Skupina Transparency International Česká republika (TI) ve slovenském rejstříku zjistila,…

Největší problém je nelegální migrace, zopakoval Babiš v projevu o EU

19.06.2018 15:42 Praha - V Praze dnes začala třídenní mezinárodní konference s názvem Pražský evropský summit …

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama