Ovčáček si uklízel v kanceláři. Neuvěříte, jaké fotky si vystavil na poličku

Praha – Prezident Miloš Zeman zůstává na Pražském hradě na příštích pět let. Spolu s ním tam zůstává i jeho tým – včetně mluvčího prezidenta republiky a řediteel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Jiřího Ovčáčka. Právě on se proto rozhodl změnil výzdobu v kanceláři.

Přidejte svůj názor 27 komentářů

Prezidentské volby 2018: Jiří Ovčáček

Ovčáček si z posměšků lidí nic nedělá. Už v minulosti přiznal, že dokonce své hanlivé karikatury sbírá a vystavuje si je. Novými kousky se dokonce už dříve chlubil na sociálních sítích.

„Karikatury miluji, sbírámje. Mám jich plnou kancelář, protože si je vždy zarámuji. Pravda, teď už je nemám kam dávat. Takže přemýšlím, když se nějaká další karikatura objeví, kam je budu dávat. Asi si budu muset pořídit nějakou novou poličku na stěnu. Je to taková radost pro mě, protože mi to potvrzuje, že dělám práci dobře,“ řekl novinářům mluvčí.

Teď ale na sociálních sítích prozradil, že si kancelář uklidil. „Dnešek jsem věnoval úklidu své kanceláře na Hradě. Karikatury jsou v archivu, nahradily je osobnosti, kterých si vážím,“ napsal na twitteru Ovčáček. A dokonce přidal fotku.

Některé diskutující zarazilo, koho si to vlastně vystavil. Na jeho poličce totiž vedle sebe stojí druhý československý prezident Edvard Beneš, britská politička, předsedkyně britské vlády Margaret Thatcherová – přezdívaná Železná lady, Václava Havla a jeho ženu Olgu a pak i snímek samotné Olgy Havlové.

„Tvoje drzost je neuvěřitelná. Potřeboval bys pořádných pár ran holí přes záda. Václav Havel a Olga se točí v hrobech jako lodní šrouby, pokud to vidí. Ty se prostě nezastavíš před ničím," vzkázal mu jeden z uživatelů. „Kdyby žily tyto osobnosti, nevážily by si asi zase Vás," přidal se další.

V jednom z rámů je také podpis české herečky a operní pěvkyně Soni Červené. Paradoxní je, že Červená před volbami otevřeně podporovala Jiřího Drahoše. Na poličce se nachází ještě jedna fotka, tu ale zakrývá květina a tak není vidět, kdo na ní je,

Vstupte do diskuze (27)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babišova blamáž, vysokoškoláky do vlády raději nepouštět. Politici glosují…

17.07.2018 17:12 Aktualizováno Praha - Ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál (ČSSD) dnes oznámil, že rezignuje. Politici jeho…

Krčála má v čele MPSV nahradit Maláčová. Zeman bude situaci řešit v sobotu

17.07.2018 17:03 Praha - Předseda ČSSD Jan Hamáček dnes přijal rezignaci Petra Krčála a premiérovi Andreji Babišovi …

Špidla dává Babišovi zapravdu: Komunisté jsou demokratičtí, ČSSD udělal…

17.07.2018 15:54 Praha – Premiér Andrej Babiš (ANO) ve víkendovém rozhovoru pro MF Dnes prohlásil, že KSČM je…

Ministr Krčál rezignoval. Nechci být zátěží pro vládu ani ČSSD, prohlásil

17.07.2018 15:23 Aktualizováno Praha – Ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál končí ve funkci. Oznámil to na tiskové…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama