Dováží k nám tajně migranty z Německa? Senátor Doubrava se postaral o poprask, zareagovat muselo i vnitro

Praha - Senátor a člen politického sdružení Severočeši.cz Jaroslav Doubrava se domnívá, že k nám z Německa dovážejí v autobusech uprchlíky, kteří se tu rozptýlí. Ministerstvo vnitra však tuto zprávu popírá a tvrdí, že jde o dezinformaci.

Přidejte svůj názor 82 komentářů

Ministerstvo vnitra

Podle bývalého člena KSČ a poté KSČM Jaroslava Doubravy sem skrytě míří migranti. Pro Parlamentní listy se vyjádřil v tom smyslu, že má zprávy o tom, že se v německém Mnichově naplní autobus uprchlíky, který pak s nimi jede do Prahy. Uprchlíci se tu pak tiše rozutečou. Doubrava prý o situaci informoval ministra vnitra, ale nic se stále neděje.

Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám Ministerstva vnitra se však proti tvrzení senátora Doubravy ohradilo. Na twitterovém účtu oznámilo, že zpráva je dezinformace a pokud má člen horní komory Parlamentu ČR nějaké podložené obvinění, tak ať s ním zajde na policii.

Server Manipulátoři.cz si všiml senátorových bývalých výroků, které byly označeny za dezinformace. Zmínil například kauzu dvou uprchlíky znásilněných českých dívek. Tato zpráva byla rovněž Policie ČR vyvrácena. Třešnička na dortu bylo oznámení na senátorově facebookovém profilu z 25. února 2017, kdy tvrdil, že Evropská unie chce zakázat písmeno Ř. Odkázal se na web Pravdivých zpráv. Senátor si však neuvědomil, že server píše takové typy zpráv záměrně a že je to humor. Příspěvek na jeho Facebooku už není k nalezení, ale po internetu kolují snímky příspěvku.    

Vstupte do diskuze (82)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemanovi věří nadpoloviční většina lidí, vládě mnohem méně

18.06.2018 20:16 Praha - Vládě v demisi premiéra Andreje Babiše důvěřuje třetina obyvatel ČR. Největší důvěře se…

Ostravská ČSSD trvá na Paroubkovi, jiného kandidáta do voleb nepošle

18.06.2018 19:19 Ostrava - Ostravská sociální demokracie trvá na kandidatuře Jiřího Paroubka do Senátu a kritizuje…

Ukazuje se, jak moc je ČSSD v háji. Je to guláš vařený Zemanem a Babišem.…

18.06.2018 15:58 Aktualizováno Praha - Ke sporům o europoslance Miroslava Pocheho se vyjadřují nejen sociální demokraté, ale i…

ČSSD se rozpadá? Vlivný straník prozradil, co se u sociální demokratů děje…

18.06.2018 15:47 Aktualizováno Praha - Většina sociálních demokratů podpořila vstup ČSSD do vlády s hnutím ANO. Přesto se ozývají…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama