Zeman je s*áč. Asi nemá všech pět svých švestek pod kontrolou, udeřil komentátor

Praha - Politický komentátor a publicista Bohumil Pečínka se velmi tvrdě pustil do prezidenta Miloše Zemana. Na sociálních sítích zkritizoval například to, že do prezidentské debaty na stanici Barrandov má místo prezidenta jít jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Podle něj to ukazuje, jak Zeman pohrdá demokratickými zvyklostmi.

Přidejte svůj názor 629 komentářů

Prezident Miloš Zeman

„Jsou věci, k nimž nelze mlčet ani z dobrého důvodu,“ vysvětluje Pečínka. Poukazuje na to, že Miloš Zeman ústy svého mluvčího Jiřího Ovčáčka prohlásil, že se nezúčastní debat prezidentských kandidátů ani před druhým kolem voleb, kam postupují dva se největším počtem hlasů.

„Současně do prezidentské debaty na TV Barrandov byl vyslán jeho mluvčí Ovčáček. Jestli si je možné představit větší pohrdání demokratickými zvyklostmi, pak je to tento postoj,“ napsal komentátor na sociálních sítích.

Zeman podle něj vede hybridní volební kampaň. „Tváří se, že žádnou kampaň vlastně nedělá, takže na tzv. transparentním účtu měl ještě před svátky 2,5 miliónu korun, což z něj dělalo nejchudšího z prezidentských kandidátů. Současně oblepil Česko svými plakáty a billboardy za desítky miliónů korun,“ připomněl Pečínka.

„Političtí akcionáři 'projektu Miloš', Martin Nejedlý a Vratislav Mynář, ho zatím skrývají v Lánech, kde si osamělá hlava státu, podle informací z jeho okolí, donekonečna sjíždí internet, který v tomto pokročilém věku objevila,“ tvrdí novinář.

Kromě toho není prý ani jasné, v jakém stavu stávající hlava státu vlastně je, „Vzhledem k tomu, že o jeho zdravotním stavu nemůže podat hodnověrné svědectví lékařské koncilium, které 'akcionáři před rokem a půl rozpustili, lze důvodně pochybovat o tom, jestli Zeman má všech pět svých švestek pod kontrolou,“ nebere si servítky Pečínka.

„Miloš Zeman byl v průběhu své politické kariéry různý - geniální, vtipný, nesnesitelný, brutální. Nikdy však nebyl s*áč. Je jím až nyní,“ dodal ostře.

Vstupte do diskuze (629)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš se sešel s kandidátkou ĆSSD na ministryni práce Janou Maláčovou

23.07.2018 19:36 Aktualizováno Praha – Dnes odpoledne spolu jednali premiér Andrej Babiš (ANO) a kandidátka na ministryni práce…

Prodej OKD? Z dnešního pohledu vypadá hrůzostrašně, řekl Pecina po slyšení…

23.07.2018 19:00 Aktualizováno Praha - Někdejší náměstek ministra průmyslu a exministr vnitra Martin Pecina dnes vypovídal před…

Babišovo desatero? Premiér chystá pro vládu etický kodex. Vysmála se mu…

23.07.2018 17:00 Aktualizováno Praha – Premiér Andrej Babiš (ANO) připravuje pro vládu etický kodex. Po ministrech své vlády bude…

Piráti se chtějí zapojit do zavádějí eGovernmentu. Je z toho menší hádka s…

23.07.2018 13:35 Praha - Piráti dnes zaslali otevřený dopis premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Žádají v něm, aby…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama