Michal Horáček přijel volit na koloběžce, těší ho vysoká účast

Roudnice nad Labem - Dnes dopoledne v Roudnici nad Labem odvolil také prezidentský kandidát Michal Horáček. Do svého volebního okrsku na roudnické základní škole dorazil v doprovodu dcery, oba přijeli na koloběžkách.

Přidejte svůj názor 10 komentářů

Michal Horáček při interview pro EuroZprávy.cz

Odhadovaná vysoká volební účast ho prý těší, výsledky voleb ale tipovat nechtěl. Volby jsou podle prezidentského kandidáta důležité. Sčítání hlasů bude sledovat společně se svým štábem odpoledne v Praze.

„Každé volby jsou označovány za přelomové, že je to buď, a nebo, že jsme na křižovatce. Týká se to těchto a bude se to týkat i dalších. Tyto volby jsou specifické tím, že nastupují strany, o kterých tolik nevíme," uvedl.

Zájem voličů Horáčkovi potvrdili i komisaři v jeho okrsku. „To rozhodně je výborná zpráva, protože demokracie žije demokraty, to znamená aktivními účastníky. Je to vynikající zpráva," doplnil Horáček.

Důvody, proč chodí k urnám poměrně dost lidí, mohou být podle Horáčka dva. U některých to možná bude jakkoli založená nespokojenost. Vždycky když je nespokojenost, tak se chodí více. Anebo na druhé straně je mnoho lidí, kteří jsou spokojení a chtějí, aby to trvalo dál. To si neumím vysvětlit. Ale to, že ti lidé přišli, je skvělé," dodal.

Vstupte do diskuze (10)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Malá jako šéfka spravedlnosti? Politici jsou zděšení. Nemá kvalifikaci, je…

22.06.2018 22:05 Aktualizováno Praha - Poslankyně ANO Taťána Malá vystřídá ve funkci ministra spravedlnosti Roberta Pelikána.…

Dočkají se Češi rychlejších soudů? Malá si dala nelehký úkol

22.06.2018 21:47 Praha/Brno - Zrychlit soudní řízení a vymahatelnost práva. To chce poslankyně Taťána Malá (ANO),…

Fiala se pustil do Zemana: Nechce se mi věřit, že by nad tím někdo mohl…

22.06.2018 20:00 Aktualizováno Praha - Prezident Miloš Zeman by souhlasil s variantou, aby v nové vládě zůstala funkce ministra…

Babiš zveřejnil jména nových ministrů. Ve vládě zasednou v ní Malá a…

22.06.2018 19:49 Aktualizováno Praha - Kromě odchodu pětice ministrů, kteří uvolní místa sociálním demokratům, dozná druhý kabinet…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama