Stropnický překvapil. Přišel volit i s přítelem. A poslal voličům vzkaz

Praha – Odvoleno už má také předseda Strany zelených Matěj Stropnický. Ještě předtím, než tak učinil, poslal vzkaz českým voličům.

Přidejte svůj názor 62 komentářů

Stropnický, Matěj

Stropnický zveřejnil video, ve kterém hovoří o práci Zelených během kampaně a o tom, jak strana objela celou republiku a získala díky tomu cenné zkušenosti. „Teď je ta klíčová chvíle, kdy je třeba zvednout zadek a jít volit,“ vyzval Čechy.

„Shodou okolností je tu i Dan, který jde volit do stejné školy jako já, což jsme zjistili až včera. Volební lístky má jenom on, protože já je zapomněl doma, takže je dostanu ve volební místnosti,“ směje se na záznamu šéf Zelených.

„Běže volit, protože ti Zelení jsou tam fakt hodně potřeba. Takže běžte volit,“ žádá Stropnický, který se ke vztahu s hercem Danielem Krejčíkem přiznal teprve včera poté, co o jejich vztahu informovala média.

Stropnický očekává, že jeho strana překročí pětiprocentní hranici a vrátí se do Sněmovny. „Co se týče Zelených, očekávám, že vstoupíme do Poslanecké sněmovny," konstatoval Stropnický. Při svém odhadu vychází z výzkumů volebního potenciálu.

„Pokud všichni ze součtu rozhodnutých a nerozhodnutých voličů přijdou, tak to znamená, že tam Zelení jsou, a to bude změna, ze které se někteří politici už nevzpamatují," uvedl.

Očekává spíše vyšší účast u voleb, bude však podle něj záležet i na tom, jak se jemu a dalším politikům podařilo přesvědčit občany, že jít k volbám je potřeba.

Vstupte do diskuze (62)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Český majstrštyk. V4 se chová jako parta vzdorovitych puberťáků, zuří…

23.06.2018 22:00 Aktualizováno Praha - Premiér Andrej Babiš čelí kritice za to, že v neděli nepojede na minisummit Evropské unie,…

Fraška s Pochem a Hamáčkem? Žádné ústupky, ČSSD by to poškodilo,…

23.06.2018 21:02 Aktualizováno Praha - Návrh, aby ministerstvo zahraničí místo Miroslava Pocheho dočasně vedl předseda ČSSD Jan…

Babiš telefonoval Merkelové. Výrok o bojkotu odmítl, minisummit je prý z…

23.06.2018 20:06 Aktualizováno Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) se dnes ohradil proti slovům o bojkotu nedělního minisummitu EU…

Kontroverze kolem Malé? Měla by naslouchat a nic nekomentovat, vzkázal jí…

23.06.2018 18:20 Praha – Premiér Andrej Babiš (ANO) v pátek oznámil, že ministra spravedlnosti Roberta Pelikána v…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama