Chtějí nás umlčet! To je cenzura a manipulace, zuří Okamura kvůli médiím

Praha - Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) tvrdí, že jej média cenzurují. Konkrétně zmiňuje deník Blesk, který odmítl uveřejnit placenou inzerci hnutí.

Přidejte svůj názor 70 komentářů

Demonstrace proti islámu a uprchlíkům na Václavském náměstí

„Chtějí nás umlčet!“ zuří Tomio Okamura. Na svém facebookovém profilu tvrdí, že deník Blesk se snaží cenzurou zabránit úspěchu SPD ve volbách. „To nedopustíme! SPD čelí cenzuře a brutální manipulaci volebních průzkumů ze strany Blesku - ani jednou za celé dva měsíce nás nepozvali do jejich předvolebních debat, ani jednou nezveřejnili naše názory. Médium miliardáře a kmotra pana Křetínského, se zoufale snaží poškodit naše hnutí v očích voličů a ovlivnit tak jejich demokratické rozhodování ve volbách,“ zuří politik.

To prý ale není vše. „V tomto týdnu Blesk také opakovaně odmítl zveřejnit inzerci SPD. Placenou inzerci politických stran přitom noviny běžně zveřejňují. Jedná se o jasný příklad cenzury médií vůči našemu hnutí. Je to jasné, chtějí nás umlčet,“ myslí si šéf SPD. Samo hnutí přitom čelí nařčení, že v diskuzích blokuje své kritiky a maže nehodící se komentáře na sociálních sítích.

„Pan Křetínský podporuje strany, které tady v minulosti vládly a podílely se na tom neuvěřitelném rozkrádání naší země, jako například Sobotkovu ČSSD, která umožnila vytunelovat OKD a teď připravila krádež století s lithiem,“ nebere si servítky Okamura.

Blesk podle něj také dlouhodobě falšuje volební průzkumy v neprospěch SPD tím, že záměrně snižuje odhad voličských preferencí pro hnutí. „Ačkoliv nám ostatní průzkumy přisuzují až dvouciferný výsledek a podporu voličů cítíme na každém kroku, tak podle Blesku jsou naše volební preference pod 5 %.Nevěřte lživým a zmanipulovaným médiím, která jsou v rukou politiků a oligarchů. Podpora našeho hnutí neustále roste. V těchto volbách uspějeme,“ vzkazuje voličům Okamura.

Vstupte do diskuze (70)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ČSSD jako fackovací panák? Babiš podráží už před vznikem koalice, rýpl si…

18.06.2018 09:39 Bratislava/Praha - Spor o Miroslava Pocheho komentuje i slovenský list Denník N. ČSSD je podle něj…

Drsné hádky o Pocheho: To jsou bohapusté lži, zuří europoslanec. Pak vše…

18.06.2018 09:29 Aktualizováno Praha – Předseda KSČM Vojtěch Filip v nedělních Otázkách Václava Moravce prozradil, že jeho straně…

ČSSD se rozpadá? Vlivný straník prozradil, co se u sociální demokratů děje…

18.06.2018 09:21 Praha - Většina sociálních demokratů podpořila vstup ČSSD do vlády s hnutím ANO. Přesto se ozývají…

Zeman chce, aby si Poche rozmyslel kandidaturu na ministra zahraničí

17.06.2018 18:22 Aktualizováno Lány - Prezident Miloš Zeman požádá europoslance Miroslava Pocheho (ČSSD), aby zvážil svoji…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama