Babiš znásilnil náš společný stát, společnost a demokracii, varuje Okamura

Praha – Do Poslanecké sněmovny se chce vedle předsedy hnutí SPD Tomia Okamury dostat i jeho starší bratr Hayato, který kandiduje za KDU-ČSL. Druhý jmenovaný se před volbami ostře vyhrazuje nejen proti svému mladšímu sourozenci, ale i proti největšímu favoritovi na premiéra.

Přidejte svůj názor 50 komentářů

Hayato Okamura

Hayato Okamura na sociálních sítích varuje před Andrejem Babišem. „'Politický podnikatel', oligarcha, si jakoby nic založí svoji vlastní stranu. Aby znásilnil veřejný prostor, náš společný stát, naši společnost, naši drahou demokracii,“ upozorňuje lidovec.

Tím to prý ale nekončí. „'Naleje' pak milióny do reklamy na svoji osobu. Billboardy po celé zemi. A také 'bezplatné' noviny a týdeníky. Jimi podplácí občany, aby mu byli po vůli. Aby byli svolní dát mu při volbách svůj hlas,“ popisuje Babišovy praktiky Okamura.

„Má najaté psychology, kteří mu za peníze pomáhají 'masírovat' nás, českou veřejnost. V jeho 'bezplatných' novinách se nikdy neobjeví opravdu ostrá kritika jeho osoby, která by šla 'na dřeň'. Dnes se mluví vznešeně o 'PR'. Dříve, v době nacistické a komunistické diktatury, se totéž nazývalo 'propagandou',“ odsuzuje Hayato Okamura podobné praktiky.

Lidovec nechápe, proč je Babiš tak populární. „Jak je možné, že - téměř 30 let po nabytí politické svobody - se opovažuje o vítězství ve volbách a budoucí post ministra, nebo dokonce předsedy vlády ucházet člověk, který byl členem zločinecké komunistické strany a je vážně podezřelý ze spolupráce s komunistickou Státní bezpečností - jež byla obdobou nacistického gestapa a dopouštěla se násilí na našich svědomitých občanech? Nenechejme se vodit za nos,“ vykazuje občanům.

Již dříve Hayato Okamura také varoval před jeho bratrem Tomiem. „Nebezpečí nám nehrozí na prvním místě od islamistických teroristů, ale ze strany imperiálně smýšlející vlády Ruska. Ruská vláda a diplomacie vytrvale pracují na oslabení a rozbití Evropské unie, aby se jí znovu otevřel prostor k rozšíření své sféry vlivu daleko na západ, až do Střední Evropy,“ myslí si Hayato Okamura.

Právě Tomio podle něj jedná v zájmu Ruska. „Ve světle takovéto mezinárodně-politické reality je na naší současné domácí politické scéně snad největším nebezpečím jednání a program Tomiovy SPD s požadavkem rychlého 'czexitu',“ varuje. „Ať už vědomě, nebo nevědomky - můj bratr jedná v zájmu Putinovy vlády v Moskvě.“ Hlasovat pro SPD je proto podle něj velmi nebezpečné. 

Vstupte do diskuze (50)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Čeští politici nadávají Merkelové kvůli výroku o odsunu Němců: To se máme…

20.06.2018 23:28 Aktualizováno Praha - Výrok německé kancléřky Angely Merkelové o tom, že pro poválečný odsun Němců ze zemí…

Okamurova SPD dostala pokutu 100 tisíc za chyby v kampaních, podá odpor

20.06.2018 20:36 Aktualizováno Praha - Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí udělil hnutí SPD…

Zeman trvá na svém: Pocheho v čele české diplomacie nechce

20.06.2018 19:19 Lišany - Prezident Miloš Zeman dnes zopakoval, že by Miroslav Poche (ČSSD) neměl být ministrem…

Odsun Němců? Zemanovy výroky budily pozornost už před lety

20.06.2018 18:34 Praha - Miloš Zeman se ještě jako premiér v letech 1998 až 2002 k problematice poválečného odsunu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama