Babiš se nadšeně chlubil novým videem. Je to kašpárek, co neumí poskládat větu, vysmáli se mu Češi

Praha – Šéf hnutí ANO na svém facebookovém profilu zveřejnil první video ke kampani. Kritizuje v něm nesrozumitelné blábolení „tradičních“ českých politiků. U uživatelů sociálních sítí ale příliš nepochodil, přímo na jeho profilu se mu řada Čechů vysmála do očí.

Přidejte svůj názor 59 komentářů

Andrej Babiš, 4. celostátní sněm hnutí ANO

„Konečně je to tady! Naše první video ke kampani! Hraje tam kromě mě i tradiční politik a jako vždycky hrozně blábolí. Poznáte ho? Označte ho v komentáři, přece víte jak,“ uvedl k videu Babiš na svém facebookovém profilu.

„Vy mu rozumíte? Já ani slovo. Blábolení jsme od tradičních politiků slyšeli spoustu. Nic jinýho totiž neumí, nikdy nepřestanu bojovat proto politickým blábolům,“ slibuje Babiš. „Bez vás to ale nedáme. Změny dotáhneme, teď nebo nikdy. Ano, bude líp,“ dodává hlas na videu. Klip je také doplněn heslem „Makat a nelábolit“.

Video za 17 hodin vidělo více než 120 tisíc lidí, řada uživatelů sociálních sítí se k němu také přímo na Babišově profilu vyjádřila. „Hodně blábolení jsme slyšeli před vydáním jednoho exministra a jeho pravé ruky k trestnímu stíhání. A blábolili hlavně poslanci ANO,“ rýpnul si uživatel Miroslav Toman.

„Andrej Babiš, jediný politik, kterému jsem téměř čtyři roky nerozuměl. Politik, který neumí poskládat větu, která by dávala smysl. To, jak se ostatně ukazuje na fejsbůku, nezvládá i spousta jeho voličů,“ vysmáll se Babišovi uživatel s přezdívkou Tragický hrdina.

Někteří mu vytýkali, že ve videu nezaznělo vůbec nic z programu hnutí ANO. „Chybí tomu nápad, hloubka a nasazení - chtěl jsem to vypnout před koncem. A taky jste jediní kašpárci, kteří ve volebním spotu nemají ani slovo o volebním programu. Doleva? Doprava? Penze? Zdravotnictví? Evropská unie? Smajlík! Viděl jsem lepší reklamu na problémy s plísní nohou,“ vzkázal Babišovi Dominik Materna.

Další se vrátili také k Babšovým slovům o Čapím hnízdu, které šéf hnutí ANO označil za kampaň proti němu. „Politická kauza? Prosím pěkně, co je politického na faktu, že 50 mega určených malým a středním podnikatelům skončilo v kapse druhého nejbohatšího člověka v zemi? Svědci Koblihovi, napište, poučte nás,“ přisadil si Jiří Latta.

Vstupte do diskuze (59)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Itálie chce, aby i Česko přijalo uprchlíky. Babiš poslal ostrou reakci

15.07.2018 22:38 Aktualizováno Praha - Česká republika nebude přijímat žádné migranty. Uvedl to dnes premiér Andrej Babiš (ANO) s…

ČSSD chce přidat na mzdy, rodičovskou či výbavu policie

15.07.2018 20:41 Praha - Sociální demokraté budou při jednáních o rozpočtu na příští rok podporovat desetiprocentní…

Oficiální postoj Česka k migraci? Tady je

14.07.2018 22:26 Aktualizováno Praha - Česká vláda nemůže a nebude dávat souhlas s nelegální migrací, reagovalo dnes ministerstvo…

Kouřící Zeman zablokoval vchod do NATO? Hrad musí vysvětlovat spoustu věcí

14.07.2018 22:26 Aktualizováno Praha – O tom, co se dělo a nedělo na summitu Severoatlantické aliance se na sociálních sítích…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama