Kvůli sněhu je na Semilsku uzavřeno šest silnic

Semilsko - Kvůli přívalům sněhu a silnému větru muselo být ve středu odpoledne uzavřeno šest silnic druhé a třetí třídy. Policejní mluvčí Vlasta Suchánková agentuře Mediafax řekla, že uzavírka potrvá až do čtvrtka.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

„Silnice jsou zafoukané sněhem. Přestože je silničáři intenzivně prohrnují, situace je stále špatná, silný vítr je opětovně zavál sněhem,“ uvedla Suchánková.

Uzavřeny jsou silnice II/289 ve směru na Vysoké nad Jizerou mezi křižovatkami se silnicí č. 290 na Roprachtice a Helkovice, silnice II/286 - trasa Lomnice nad Popelkou - Košťálov, složitá situace je zejména v úseku v Lomnici nad Popelkou - u letiště, silnice III/28626 směr z Benecka na Vrchlabí, silnice z Roudnice do Jestřabí a silnice Studenec – Vrchlabí.

„Vyzýváme řidiče, aby zvážili nutnost jízdy do oblastí Semilska. Je zde velmi špatná sjízdnost, která může způsobit komplikace především řidičům kamionů a nákladních vozů. Nutnou výbavou při jízdě do těchto horských oblastí jsou sněhové řetězy,“ doporučila Suchánková.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Kladensku se srazilo pět aut, mezi zraněnými jsou děti

15.07.2018 16:31 Třebíz (Kladensko) - Na silnici I/7 u Třebíze na Kladensku se dnes před 15:00 srazilo pět aut. Pět…

Policejní hlídka projížděla se zapnutými majáky křižovatkou, srazila se s…

14.07.2018 19:18 České Budějovice - Policejní hlídka se dnes po 15:30 srazila v Českých Budějovicích s osobním autem…

Na D5 se srazila čtyři auta a motorka, dálnice stojí

14.07.2018 13:58 Aktualizováno Králův Dvůr (Berounsko) - Na dálnici D5 se na 21. kilometru ve směru na Prahu na úrovni Králova…

Ťok odvolal část dozorčí rady ČD, komunisté chtějí jeho hlavu

13.07.2018 17:43 Aktualizováno Praha - Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) dnes prostřednictvím řídícího výboru Českých drah odvolal…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama