Rychlostní silnici R4 na Příbram je po nehodě zablokovaná

Příbram - Dopravní komplikace způsobila v úterý navečer havárie kamionu na rychlostní silnici R4 u Voznice ve směru na Příbram. Kamion zůstal napříč celou vozovkou, osobní auta jsou odkláněna, nákladní budou asi čtyři hodiny stát, potvrdila informace Mediafaxu policejní mluvčí Monika Schindlová.

Přidejte svůj názor

371

Podle mluvčí dostal kolem půl šesté na 25,5 kilometru řidič kamionu smyk na rozbředlém sněhu. "Vůz se zapasoval o protihlukovou stěnu a svodidla. Tři celá pole stěny jsou zničená, stejně jako tahač," dodala mluvčí s tím, že se čeká na těžkou techniku a vozovka ve směru na Strakonice bude minimálně čtyři hodiny uzavřena.
 
"K havárii došlo hned za mostem u Voznice," pokračovala Schindlová. Policisté odklánějí osobní dopravu hned na Voznici, ale kamiony nemají kam a budou muset několik hodin čekat, což zřejmě způsobí další dopravní komplikace.
 
Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Řidič kamionu utrpěl při havárii zranění, se kterými byl převezen do nemocnice. "Záchranáři na místě ošetřili muže, kterého s těžkými mnohačetnými zraněními převezli do nemocnice v pražském Motole," řekla Mediafaxu mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.
 
Příčinu havárie vyšetřují dopravní policisté.

Témata: doprava
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Kladensku se srazilo pět aut, mezi zraněnými jsou děti

15.07.2018 16:31 Třebíz (Kladensko) - Na silnici I/7 u Třebíze na Kladensku se dnes před 15:00 srazilo pět aut. Pět…

Policejní hlídka projížděla se zapnutými majáky křižovatkou, srazila se s…

14.07.2018 19:18 České Budějovice - Policejní hlídka se dnes po 15:30 srazila v Českých Budějovicích s osobním autem…

Na D5 se srazila čtyři auta a motorka, dálnice stojí

14.07.2018 13:58 Aktualizováno Králův Dvůr (Berounsko) - Na dálnici D5 se na 21. kilometru ve směru na Prahu na úrovni Králova…

Ťok odvolal část dozorčí rady ČD, komunisté chtějí jeho hlavu

13.07.2018 17:43 Aktualizováno Praha - Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) dnes prostřednictvím řídícího výboru Českých drah odvolal…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama