Rychlík u Klánovic dnes srazil a zabil člověka

Praha - Nedaleko železniční stanice Praha - Klánovice dnes odpoledne srazil a usmrtil rychlík člověka, který se pohyboval v kolejišti. ČTK to řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

Přidejte svůj názor

Vlaky

Kvůli nehodě nejezdily vlaky na železničním koridoru do Kolína v úseku mezi Prahou-Běchovicemi a Úvaly. Po necelé hodině byl obnoven provoz po dvou ze tří traťových kolejí, vlaky ale nabíraly zpoždění.

"V 16:40 mezi Úvaly a Běchovicemi srazil rychlík jedoucí z Hradce Králové do Prahy osobu, která se pohybovala v prostoru veřejnosti nepřístupném. Při srážce byla osoba usmrcena," uvedl Drápal. "Sražený člověk utrpěl zranění neslučitelná se životem, na místě zemřel. Na místo pojede koroner," řekla ČTK mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Hasiči na twitteru uvedli, že evakuovali asi 150 osob z vlaku. Na místě zasahovali pražští hasiči i hasiči Správy železniční dopravní cesty (SŽDC).

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vážná nehoda zavřela na několik hodin dálnici D4

16.06.2018 20:55 Aktualizováno Příbram - Nehoda motorkáře dnes odpoledne uzavřela na několik hodin dálnici D4 před Dobříší ve…

Letní dovolená autem? V tyto dny zažijete na silnicích peklo

13.06.2018 20:29 Aktualizováno Praha - Letní prázdniny se kvapem blíž a řada Čechů letos na dovolenou opět vyrazí autem. Které dny…

Zeman svolal expertní tým a Ťoka, řešili dálnice či kanál Dunaj-Odra-Labe

10.06.2018 16:52 Praha - Na zámku v Lánech se dnes řešila aktuální situace v dopravě, řeč přišla na mýto či koridor…

Lodě nesmí proplouvat pod lávkou v Nymburku, mohla by se zřítit

08.06.2018 13:36 Nymburk - Na Labi pod lávkou v Nymburku byl s okamžitou platností zastaven provoz lodí. Náhradní…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama