Tragédie byla blízko! Řidič autobusu vjel na přejezd na červenou

Frýdek-Místek - V neděli málem došlo k tragické události, která by si s největší pravděpodobností vyžádala pár lidských životů. Řidič linkového autobusu nerespektoval blikající výstražná světla na přejezdu a vjel na něj. Naštěstí jej stihl přejet včas.

Přidejte svůj názor

Vlakový přejezd, ilustrační fotografie

Primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký umístil video, které získal z městského kamerového systému, na svůj facebookový profil. Je přesvědčený, že by měl řidič dostat okamžitou výpověď. Dále také uvedl, že se hodlá sejít s vedením autobusové společnosti ČSAD, aby promluvilo řidičům do duše. 

"Chybělo málo a neštěstí by bylo na světě. Zodpovědnost je vždycky na řidiči, červená je červená a pro všechny znamená stop," upozornil Pobucký na svém fecebookovém profilu. 

K tomu také podotkl, že od poslední nehody, která se na tomto přejezdu stala, vyzval Správu železniční a dopravní cesty, aby přejezd opatřila závorami. "Tenkrát nám tvrdili, že až v rámci zdvojkolejnění trati, ale to taky může být nikdy! Znovu je vyzveme, aby je tam dali pokud možno HNED!" zdůraznil primátor Frýdku-Místku.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vážná nehoda zavřela na několik hodin dálnici D4

16.06.2018 20:55 Aktualizováno Příbram - Nehoda motorkáře dnes odpoledne uzavřela na několik hodin dálnici D4 před Dobříší ve…

Letní dovolená autem? V tyto dny zažijete na silnicích peklo

13.06.2018 20:29 Aktualizováno Praha - Letní prázdniny se kvapem blíž a řada Čechů letos na dovolenou opět vyrazí autem. Které dny…

Zeman svolal expertní tým a Ťoka, řešili dálnice či kanál Dunaj-Odra-Labe

10.06.2018 16:52 Praha - Na zámku v Lánech se dnes řešila aktuální situace v dopravě, řeč přišla na mýto či koridor…

Lodě nesmí proplouvat pod lávkou v Nymburku, mohla by se zřítit

08.06.2018 13:36 Nymburk - Na Labi pod lávkou v Nymburku byl s okamžitou platností zastaven provoz lodí. Náhradní…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama