Útočník (16) z Duchcova: Omlouvám se, byl jsem opilý! Navíc čekám rodinu...

Duchcov - Jeden z mladíků, kteří před deseti dny v severočeském Duchcově manželský pár, se za útok omluvil. Přiznal, že byl opilý a že už se nic podobného nebude opakovat.. S teprve šestnáctiletým agresorem mluvili redaktoři serveru iDNES.cz.

Diskuse: 19

Útočník (16) z Duchcova: Omlouvám se, byl jsem opilý! Navíc čekám rodinu... - anotační foto
reklama

"Nějak se to zvrhlo. Byli ožralí, my jsme byli ožralí... Stalo se, stalo. Poškodili jsme je, lituji toho, chtěl bych se omluvit za to a za všechny bych se chtěl omluvit," uvedl mladík.

Dodal, že do Duchcova nedávno přijel z Velké Británie, kde teď žije. A zapřísahá se, že si na samotný útok vůbec nepamatuje.

"Je mi to líto, už se to nikdy nestane. Byli jsme ožralí, já nikdy nepiju, ale kluci mě pozvali, vypil jsem toho nějak moc a nevěděl jsem, co dělám. Měl jsem okno," nechal se mladík slyšet.

Jak kdyby nestačilo, že se teprve v šestnácti letech zpil pod obraz, šokoval i tím, že s přítelkyní prý čeká přírůstek do rodiny.

Útok na manželský pár se v Duchcově odehrál předminulý pátek. Skupina mužů a žen je zkopala na ulici po krátké slovní výměně. Krátce předtím dva z útočníků zranili i majitele motokola, které před nimi bránil.

Policisté po incidentu zadrželi pět útočníků od 16 do 44 let, za brutální napadení jim hrozí až desetileté tresty.

reklama

Diskuse

Útočník (16) z Duchcova: Omlouvám se, byl jsem opilý! Navíc čekám rodinu...

Počet příspěvků: , poslední 28.05.2013 16:59
(Zobrazeno posledních 10 příspěvků)

Přidejte vlastní názor…

Související:

Hlavní zprávy

Štědrá vláda. Rozdala na odměnách 19 milionů za půl roku

29.07.2015 02:43 Aktualizováno Praha – Úřad vlády zveřejnil celkovou výši odměn, které získali jeho pracovníci za první polovinu roku 2015....

Islamizace Teplic? Toto nás podle sociologa čeká do roku 2025

28.07.2015 23:33 Aktualizováno Teplice – Teplice jsou proslulé tím, že do tamních lázní rádi a často jezdí muslimové, což občas způsobuje...

Drží to jak prase pastelky. Stropnický vzal do ruky zbraň a takto to dopadlo

28.07.2015 23:19 Aktualizováno Jince – Českému ministru obrany bývá často vytýkáno, že jeho jediná předchozí zkušenost s armádou je jeho...

Pro české děti peníze nejsou, pro uprchlíky ano? Zeman se naštval

28.07.2015 23:18 Aktualizováno Praha - Hradní mluvčí Jiří Ovčáček na pravidelné tiskové konferenci upozornil na to, že Hospodářské noviny...

Sdílejte článek na sociálních sítích »»»

reklama

Zprávy odjinud

Právě se děje

reklama

Další zprávy

reklama

Anketa

Souhlasíte s pomocí imigrantům?

Hlasovalo 6589 čtenářů [výsledky anket]

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama