Velikonoční horoskop: co říkají hvězdy?

Praha - Horoskop je tu pro nás každý den v roce. A jinak tomu není ani na Velikonoce.

Přidejte svůj názor

Jaro, ilustrační fotografie

Beran (21.3. - 20.4.)

Skvělý den je tady. Ano, je řeč o velikonočním pondělí! Bude se vám svěle dařit, protože spory, neshody, nejasnosti, které vás delší dobu trápily, jsou pryč.

Jediné, na co si dejte pozor, je přemíra alkoholu. Znáte se. Míváte horkou hlavu a úterní ráno by pro vás mohlo být ve znamení bolehlavu a doznívající kocoviny. 

Býk (21.4. - 21.5.)

Dnes je ideální příležitost na dořešení situace, která vám nedá již delší dobu spát. Ti, kteří přemýšleli o stěhování a stále váhali, půjdou do nového. Vše pro co se dnes rozhodnete, vás posune dál.

Blíženci (22.5. - 22.6.)

Na Velikonoce vás moc neužije, není liž pravda?  Jste tedy rádi za jeden volný den navíc a to vám stačí ke štěstí. Užívejte tedy klidu a pohody z pohodlí domova.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci, věční snílci a milovníci lásky. Dnešní den je jako stvořený pro vás. Láska, city, harmonie to vše je tady jen a jen pro vás. S láskou se věnujte rodině i partnerovi. Uvidíte velké opětování. Nezadaní, neseďte doma a vyrazte do přírody nebo společnosti, máte velkou šanci potkat toho pravého.

Lev (23.7. - 22.8.)

Buďte prosím trpěliví a nevytvářejte tzv. dusnou atmosféru. Nespěchejte, nehoňte se a nestresujte sebe, ani vaše okolí. Pozor, dávejte ale na alkohol, protože by se požití mohlo ve zlé obrátit. Dobře se popíjí, ale následky bývají krušné.

Panna (23.8. - 22.9.)

Dnešní den vám přeje, milé Panenky a Panáčci. Těšte se, na příjemný den. Očekávat můžete také velmi dobrou zprávu, ohledně zaměstnání či pracovního postupu. Záříte jako velikonoční kraslice, jste naplnění radostí a pohodou. 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Prodloužený víkend vám dodal novou sílu a energii. Ostatně jako každému. Je to fajn, užít si chvilku volna. Užíváte si sváteční pohodu a cítíte se skvěle. Čeká na vás milé překvapení, které vám partner nebude chtít prozradit. 

Štír (24.10. - 22.11.)

Gratulujeme, vesmír vám přeje ve všech směrech. Těšte se na pochvalu od partnera, který náležitě ocení vaši dobrou náladu bez jedovatých vtípků a narážek. Vše se točí kolem vašich blízkých a vy si náležitě užíváte volna.

Střelec (23.11. - 21.12.)

I vám hvězdy přejí.Vaše šťastná hvězda vám totiž září na všechny strany. Cítíte se skvěle a svoji radost budete sdílet také s ostatními. Vztahy jsou na jedničku, láska, cit a dokonalé souznění. Užívejte si to!

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Díky vám se rodina spojila a po dlouhé době došlo ke společnému trávení času. Nemožné se stalo skutečností.To, co mezi vámi dlouhé roky viselo, nejasnosti, neshody i hádky, je pryč. A to jen díky vaší úžasné povaze!

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Pomalu, ale jistě jste doběhli do cíle. Díky vyřešené minulosti, jste šťastní a naplnění radostí. Nic vás nemůže vyvést z míry a těšíte se, na další nové zážitky. 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Je tu mírný posun kupředu, protože záležitosti, které se vlekly, jsou u konce. Nemějte obavy, přátelé vás podrží a dodají vám tolik potřebnou oporu.

Témata: Jaro | EuroZprávy.cz
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Další eskapáda bývalého detektiva Vokála? Zatkli ho na Ukrajině

25.04.2018 21:03 Aktualizováno Praha/Kyjev - Na Ukrajině byl v pondělí kvůli podezření z nezákonného použití technických…

Lidé zablokovali Libeňský most, protestují proti jeho zbourání

25.04.2018 19:59 Praha - Zhruba dvě stovky lidí dnes zablokovaly na několik minut pražský Libeňský most. Účastníci…

Soud kvůli požáru kostela v Gutech začne v květnu

25.04.2018 18:46 Třinec (Frýdecko-Místecko) - Soud se třemi mladíky, kteří jsou obžalovaní, že loni zapálili vzácný…

Útok na číšníka? Žalobci navrhli pro hlavní násilníky vazbu

25.04.2018 18:01 Praha - Státní zástupci podali návrhy na potrestání tří Nizozemců podezřelých z výtržnictví po…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama