Češi chtějí totální válku s Ruskem, zachrání nás jedině Trump. Z okolí Heleny Vondráčkové přichází tvrdé prohlášení

Praha - Manžel Heleny Vondráčkové Martin Michal tvrdí, že jedinou záchranou před zničující válkou je kandidát na amerického prezidenta Donald Trump. Jedině tak podle něj nevznikne válka, kterou si přeje NATO i Češi.

Přidejte svůj názor 96 komentářů

Helena Vondráčková

Michal na svém profilu na sociální síti uvedl, že se ztotožňuje s názorem svých nejlepších přátel v USA v názoru, že posledním bodem záchrany před totální válkou je volba Donalda Trumpa. "Jakákoliv ostatní volba je přímá cesta k ničivé světové válce. A to mnoho z nás nechce i když jsou jedinci ve velení NATO, a jsou to Češi, kteří si z nenávisti k Rusku nic jiného nepřejí. Bez ohledu na důsledky," podotkl.

Michal by si ale podle svých slov přál něco jiného. "Já bych si ovšem pro své děti a vnoučata přál mír a pohodu. Ne válku, ke které nikdy nebylo díky této šílené ideologii tak blízko, jako je teď. Je mi z toho smutno," dodal.

Následně v komentáři dodal, že Němci mu vyvraždili skoro celou rodinu, Rusové ho díky českým kolaborantům připravili o práci a "pravdoláskaři" mu zničili spolu s českou justicí firmu. "Nikdo se mi doposud neomluvil za nic. Přesto v sobě nemám zlobu a nenávist, jako někteří, kterým se nic nestalo a přesto nenávidí až za hrob a jsou schopni kvůli tomu i rozpoutat válku. Nezapomínám, ale umím odpouštět," podotkl.

"Smutno je mi z toho, že se neumíme poučit a neustále si volíme své ikony, které mají morální kredit na bodu mrazu a za které jsme schopni ze státního rozpočtu utratit stamiliony bez ohledu na chudobu našich potřebných. (důchodců, dětí a pod). V tomto směru si všichni platíme cesty našich "nádvladních" za vyznamenáváním vrahů, platíme lavičky koupené v Bauhausu, ale na děti sbíráme víčka. Jak to ten národ ještě dlouho vydrží? Proto je naprostý stop ve volbě ČSSD, ODS, TOP 09 a pod. Sobotka, Chovanec, Fiala, Kalousek, Němcová a pod pro tento národ nejsou přínosem, ale destrukcí," domnívá se manžel Vondráčkové.

Vstupte do diskuze (96)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sexuolog Weiss dostal za nehodu s dvěma úmrtími podmínku

18.10.2017 10:46 Pelhřimov - Sexuolog Petr Weiss souzený za nehodu, při níž zemřeli dva lidé a další člověk byl…

Ve Šternberku byl zavražděn bezdomovec, podezřelý mladík ho ukopal

18.10.2017 10:14 Olomouc - Olomoučtí policisté zadrželi muže (24) podezřelého z vraždy bezdomovce ve Šternberku.…

Církev nedostane vzácný Brandlův obraz, řekl soud. Žaloba byla dle…

18.10.2017 09:55 Hradec Králové - Okresní soud v Hradci Králové dnes nepravomocně zamítl žalobu římskokatolické…

Volební komise se podařilo naplnit. Zájem ale klesá kvůli nízkým odměnám

17.10.2017 16:43 Praha - Volební komise se podařilo většinou bez problémů naplnit, potíže zaznamenaly například…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama